ADO Den Haag
- Wie kent Cees de Wolf nog
- AT Toto winner 09/10
- Berichten: 14916
- Lid geworden op: wo aug 11, 2004 10:03 pm
www.ad.nlZijn ze bij de familiezender RTL krankzinnig geworden?
Hugo Borst
Ongeveer een jaar geleden ging het gerucht dat er een filmpje rouleerde van een modale Nederlandse voetballer die seks heeft met een vrouw. Twee maanden geleden zag ik de beelden voor het eerst op een mobiele telefoon. Rond de interlands tegen Bulgarije en Albanië vergaapten onze internationals zich aan de illegale beelden. Sinds donderdag heeft heel Nederland het gezien, omdat Editie NL het item ‘Rancuneuze ex openbaart bedgeheim’ meende te moeten uitzenden.
Zijn ze bij de familiezender RTL krankzinnig geworden? U en mij én onze kinderen om kwart over zes ’s avonds trakteren op een privé pornofilmpje van een modale voetballer van wie ik de naam weiger op te schrijven, ondanks het feit dat dankzij Editie NL iedereen die knul nu kent.
Ik at een bordje rijst met kip voor de tv. Had zoonlief er niet bij gezeten dan was ik, als journalist, alleen met stomheid geslagen geweest, maar omdat Charlie meekeek ontstak ik in woede. Die liet ik nog niet blijken. Kon ook niet, want hij vroeg wat er op tv gebeurde. Je zegt dan niet: ‘Deze meneer laat zich door zijn vrouw met een voorbinddildo verwennen, jongen.’
Zoonlief vroeg: ‘Zijn ze aan het bokje springen of zo?’
Hij weet wat liefde is, en voortplanting, en seks, maar hij heeft er nog niet echt een voorstelling van. En dat er speelgoed voor grote mensen bestaat, daarvan is hij nog onwetend. Komt allemaal nog wel. Hij is handig met google. Is ook geen ramp. Maar nu liever nog even niet. En helemaal niet via tv, een medium dat voor hem belangrijk en serieus is vanwege allerlei documentaires op National Geographic. Deze papa had de kennismaking met bokje springen graag nog even uitgesteld. Hij is pas 11 en nog zo jong en zo puur voor zijn leeftijd, ziet u.
Welke eikel van Editie NL beslist zoiets? Nou, hij heet Den Hartog en gisteren sprak ik hem even. ‘Het is nieuws’, zei hij. ‘Schei uit’, zei ik, ‘het is sensatiezucht en er kijken kinderen op dat tijdstip.’ Hij: ‘Er zat een plakkertje overheen’. Ik: ‘Dat is niet zo. Pas na drie seconden gebeurde dat. En de beelden werden nog twee keer herhaald. Bovendien schend je iemands privacy.’ Den Hartog: ‘We noemden zijn naam niet.’ Ik: ‘Specifieke positie en specifieke club werden genoemd. Goh, wie zou dat toch zijn’?
Ik heb het nog even gecheckt bij de eindredacteuren van De Wereld Draait Door en die van RTL Boulevard. Hebben zij overwogen de beelden uit te zenden? Ewart van der Horst van DWDD vindt, net als ik, dat het op tv absoluut niet mag, maar op internet niet is tegen te houden. Typisch iets voor geenstijl, die het filmpje ook op de kop tikte en op de site zette. Van Lienden van RTL Boulevard had drie redenen om het niet uit te zenden. Juridisch mag het niet (en dus voorspelt hij Editie NL problemen), de voetballer zelf werd niet bereikt en de beelden zijn te expliciet voor een tijdstip waarop in veel huiskamers wordt overgeschakeld van Sesamstraat naar Editie NL.
Wat bezielde het hockeytrutje eigenlijk om te blijven zitten? Havenga is toch verdomme ook moeder? En die Latijnhouwers, die jongen had ik hoog zitten. Waarom zeiden ze niet tegen hun ranzige eindredacteur dat hij dood kon vallen met zijn seksfilmpje, omdat dat bestemd is voor privé-gebruik? René, mijn eindredacteur van Studio Voetbal, zou het nooit doen, maar áls hij zou voorstellen om het filmpje te laten zien, dan zou ik proberen om dat onzalige idee uit zijn hoofd te praten en als me dat niet zou lukken dan weigerde ik mee te werken aan de uitzending. Havenga en Latijnhouwers zijn door de mand gevallen. Ze schaamden zich overduidelijk voor het item, maar lieten het wel uitzenden.
Er zijn kenners die beweren dat de voetballer in kwestie geen leven meer heeft na deze schending van zijn privacy. Op de manier waarop hij seks bedreef rust overduidelijk nog een taboe, merk je. Of er wordt hypocriet over gedaan. Sneu en bekrompen eigenlijk, typisch de voetballerij. Ik zou de onfortuinlijke willen complimenteren met zijn ontdekkingstocht in de wereld van lust & liefde.
Ten opzichte van je saaie collega’s ben je je tijd ver vooruit. Vooral doorgaan met experimenteren en genieten, maar laat de videocamera uit. En eh, laat je niet gek maken hoor.
Kan Hugo geen ongelijk geven, moet ik zeggen.
There is only one difference between a madman and me. I am not mad.
Salvador Dali
Salvador Dali
Hoe bedoel je dat? Ben jij zelf ook zo'n vooruitstrevende ontdekkingsreiziger, Duke?Duke schreef:Kan Hugo geen ongelijk geven, moet ik zeggen.Hugo schreef:Op de manier waarop hij seks bedreef rust overduidelijk nog een taboe, merk je. Of er wordt hypocriet over gedaan. Sneu en bekrompen eigenlijk, typisch de voetballerij. Ik zou de onfortuinlijke willen complimenteren met zijn ontdekkingstocht in de wereld van lust & liefde.
Ten opzichte van je saaie collega’s ben je je tijd ver vooruit. Vooral doorgaan met experimenteren en genieten, maar laat de videocamera uit. En eh, laat je niet gek maken hoor.
:DDubbel schreef:Hoe bedoel je dat? Ben jij zelf ook zo'n vooruitstrevende ontdekkingsreiziger, Duke?Duke schreef:Kan Hugo geen ongelijk geven, moet ik zeggen.Hugo schreef:Op de manier waarop hij seks bedreef rust overduidelijk nog een taboe, merk je. Of er wordt hypocriet over gedaan. Sneu en bekrompen eigenlijk, typisch de voetballerij. Ik zou de onfortuinlijke willen complimenteren met zijn ontdekkingstocht in de wereld van lust & liefde.
Ten opzichte van je saaie collega’s ben je je tijd ver vooruit. Vooral doorgaan met experimenteren en genieten, maar laat de videocamera uit. En eh, laat je niet gek maken hoor.
Nou, zo ver ga ik niet, hoor. Maar het advies (waar ik trouwens niet in de eerste plaats op doelde bij m'n instemming) is wel goed.
There is only one difference between a madman and me. I am not mad.
Salvador Dali
Salvador Dali
-
- Berichten: 33309
- Lid geworden op: do jul 22, 2004 9:15 pm
Ik heb echt diepe minachting voor die Hagenezen en ik hou van een relletje, maar....ik vind dit echt wel schandalig van de Telegraaf.....
Ik heb een beetje medelijden met die jongen, eerlijk gezegd...Hij doet niets illegaals of immoreels, er zullen best meer mensen zijn die er onconventionele seksuele gewoontes op nahouden, en toch is zijn leven misschien wel voor jaren naar de kloten.
Ik heb een beetje medelijden met die jongen, eerlijk gezegd...Hij doet niets illegaals of immoreels, er zullen best meer mensen zijn die er onconventionele seksuele gewoontes op nahouden, en toch is zijn leven misschien wel voor jaren naar de kloten.
Socialisme is afgunst vermomd als mededogen, opgelegd met tirannie in de kleren van tolerantie.
Dat vind ik ook. Er was chantage in het spel begrijp ik zelfs. Foute meid hoor, die ex van hem. Ik hoop voor hem dat de mensen er de humor van in zien en dat hij na zijn revalidatie gewoon weer in de goal kan staan.Ajax Rules schreef:Ik heb een beetje medelijden met die jongen, eerlijk gezegd...Hij doet niets illegaals of immoreels, er zullen best meer mensen zijn die er onconventionele seksuele gewoontes op nahouden, en toch is zijn leven misschien wel voor jaren naar de kloten.
-
- AT Toto winner 15/16
- Berichten: 23726
- Lid geworden op: ma apr 26, 2004 10:51 pm
- Alaindebanaan
- Berichten: 2467
- Lid geworden op: di sep 23, 2003 1:46 pm
- Locatie: Eindhoven
Heb zelfs ergens gehoord dat hij de eerste keer wél betaald zou hebben, maar de tweede keer niet en dat het toen pas op internet is gezet....schandalig en belachelijk natuurlijk. Echt zonde als hierdoor een goede keeper zijn carrière verkloot zou worden.... :nooo:Dubbel schreef:Dat vind ik ook. Er was chantage in het spel begrijp ik zelfs. Foute meid hoor, die ex van hem. Ik hoop voor hem dat de mensen er de humor van in zien en dat hij na zijn revalidatie gewoon weer in de goal kan staan.Ajax Rules schreef:Ik heb een beetje medelijden met die jongen, eerlijk gezegd...Hij doet niets illegaals of immoreels, er zullen best meer mensen zijn die er onconventionele seksuele gewoontes op nahouden, en toch is zijn leven misschien wel voor jaren naar de kloten.
Vrouwen, je kunt niet met, maar ook niet zonder.
En speciaal voor de Dr.:
"Vrouwen, je kan niet met ze..."
En speciaal voor de Dr.:
"Vrouwen, je kan niet met ze..."
Dan is het hopen dat de verschillende sites het verhaaltje weer onder de aandacht brengen :yes:brigade zuid schreef:Ik denk dat dat wel meevalt, tot de winterstop is ie zowiezo uitgeschakeld en in januari is iedereen dit allang weer vergeten joh.Ajax Rules schreef:en toch is zijn leven misschien wel voor jaren naar de kloten.
Omdat?Maarten127 schreef:Dan is het hopen dat de verschillende sites het verhaaltje weer onder de aandacht brengen :yes:brigade zuid schreef:Ik denk dat dat wel meevalt, tot de winterstop is ie zowiezo uitgeschakeld en in januari is iedereen dit allang weer vergeten joh.Ajax Rules schreef:en toch is zijn leven misschien wel voor jaren naar de kloten.
-
- AT Toto winner 15/16
- Berichten: 23726
- Lid geworden op: ma apr 26, 2004 10:51 pm
Omdat hij voor den haag speelt en hij er dús mee geconfronteerd mag worden zodra hij weer speelt.. zo hard en direct mogelijk!Thomas schreef:Omdat?Maarten127 schreef:Dan is het hopen dat de verschillende sites het verhaaltje weer onder de aandacht brengen :yes:brigade zuid schreef: Ik denk dat dat wel meevalt, tot de winterstop is ie zowiezo uitgeschakeld en in januari is iedereen dit allang weer vergeten joh.
-
- AT Toto winner 15/16
- Berichten: 23726
- Lid geworden op: ma apr 26, 2004 10:51 pm
- Alaindebanaan
- Berichten: 2467
- Lid geworden op: di sep 23, 2003 1:46 pm
- Locatie: Eindhoven
Uhm, Paris Hilton, R. Kelly, Pamela Anderson & Tommy Lee, enz. enz. :hypocrite:Beloki schreef:Die Postma moet niet janken. Net alsof hij niet wist dat het opgenomen werd. Wie neemt er nou als bekend figuur zo'n filmpje op en is vervolgens zo naief om te denken dat het van het internet afblijft. Die man heeft nog nooit van vriendinnen met rancune gehoord. :nooo:
Vrouwen, je kunt niet met, maar ook niet zonder.
En speciaal voor de Dr.:
"Vrouwen, je kan niet met ze..."
En speciaal voor de Dr.:
"Vrouwen, je kan niet met ze..."
-
- Berichten: 950
- Lid geworden op: wo dec 03, 2003 12:18 pm
- Locatie: Noord-Brabant