brigade zuid schreef:Hadden ze toen ook niet AC Milan bijna uitgeschakeld in de Uefa-cup. Volgens mij wonnen ze in San Siro en gingen ze er uiteindelijk via penalties uit nadat Eric van de Luer een penaltie de tweede ring injoeg. Als die er in zat hadden ze Milan verslagen.
Klopt. Die bijna-uitschakeling van AC Milan was jaren later.Jinne schreef:Dat was inderdaad jaren later. Met jongens als Soetaers toen.
Een uitgeholde selectie van Roda die allang niet meer zo goed was als een aantal jaar eerder was over twee wedstrijden bijna AC Milan de baas. Dat terwijl Milan niet veel later in 4 jaar tijd 3 keer de CL finale haalde en die cup in 2003 en 2007 met lelijk maar effectief voetbal binnen hengelde.
Lionel schreef:Soetaers..... als je denkt dat het na gisteren niet slechter kon.

Een pleister op de wond voor ons Ajacieden: het vooruitzicht van Tom Soetaers op de ene flank en Victor Sikora op de andere maakt een voetbalsupporter heel wat treuriger dan een 0-4 tegen Vitesse.