Wil je met iets meer respect praten over de nieuwe aanvoerder van PSV.wimpey schreef:Nee, diens club wordt pas deze zomer door psv betaald.Jinne schreef:Van de winter hadden ze alleen geld voor die Zweed.
Topper trouwens, die... ehm... Zweed.

Moderator: mods
Wil je met iets meer respect praten over de nieuwe aanvoerder van PSV.wimpey schreef:Nee, diens club wordt pas deze zomer door psv betaald.Jinne schreef:Van de winter hadden ze alleen geld voor die Zweed.
Topper trouwens, die... ehm... Zweed.
Haha, eerlijk is eerlijk. Die Raiola zet 'm ongetwijfeld zo ergens weg. Ik denk dat Fulham sowieso nog wel een plekje heeft. Maar of die club gerenommeerd genoeg is voor Ola?Uit onvrede over het uitblijven van belangstelling van een gerenommeerde club wil Ola Toivonen af van zijn zaakwaarnemer Martin Dahlin. De PSV'er zou graag overstappen naar Mino Raiola (AD).
Alleen bij een feestwedstrijd?Van Bommel: "Ik ben best zenuwachtig"
Van Bommel kijkt uit naar afscheid in uitverkocht PSV-stadion
Mark van Bommel maakt zich op voor zijn afscheidswedstrijd in het Philips Stadion. In het uitverkochte stadion van PSV zijn veel grote namen aanwezig.
Op uitnodiging van Van Bommel zijn onder meer Zlatan Ibrahimovic, Wesley Sneijder, Franck Ribéry en Arjen Robben aanwezig. Team Bommel speelt tegen PSV. "Ja, we zouden zomaar kunnen winnen", grapt de voormalig international tegen het Algemeen Dagblad. "Ik ben er trots op dat het Philips Stadion is uitverkocht en dat er zoveel grote namen komen. Cocu wil een echt oefenduel, omdat hij weinig heeft kunnen spelen met zijn team."
"Ik ben best zenuwachtig. Vorige week deed ik mee in een wedstrijd tussen ex-internationals van Nederland en Duitsland in Aken. Ik had direct last van de hamstring. Dat wil ik nu voorkomen", aldus Van Bommel, die ook ziet dat er veel verandert bij PSV. "Ik was druk met die afscheidswedstrijd en we zijn verhuisd. Wisselingen heb je altijd, maar wat er nu bij PSV is gebeurd, is natuurlijk niet normaal", aldus ex-captain van de Eindhovenaren.
Van Bommel wil vrijdag genieten van 'zijn' avond. "Thomas Müller komt, een jongen die ik bij Bayern München heb begeleid. Maar ook Thomas Frings, waar ik nooit mee heb gevoetbald, maar wel veel mooie duels mee heb uitgevochten. Helaas komt er, mede door blessures, niemand van Barcelona. Ik verwacht van de PSV-fans dat ze ook de voormalige Ajacieden het respect geven dat ze ook verdienen. Zo hoort dat bij een feestwedstrijd."
Een schoonheidswedstrijd is het niet.wimpey schreef:Op uitnodiging van Van Bommel zijn onder meer Zlatan Ibrahimovic, Wesley Sneijder, Franck Ribéry en Arjen Robben aanwezig.
Utrecht wil 'exorbitant bedrag' voor Toornstra
PSV moet diep in de buidel tasten om Jens Toornstra te halen. FC Utrecht is alleen bereid mee te werken aan een transfer als de Eindhovenaren heel ver willen gaan.
"Manager spelerszaken Edwin de Kruijff heeft gisteren contactgehad met technisch manager Marcel Brands van PSV over een verkoopvan Jens, maar we hebben aangegeven dat hij niet te koop is", zegtalgemeen directeur Wilco van Schaik van FC Utrecht tegen DeTelegraaf.
"Dat wil zeggen dat wij hem alleen van de hand doen voor eenexorbitant bedrag. Dat was ook de houding van PSV toen AS Roma aande deur klopte voor Strootman. Jens staat nog vier seizoenen ondercontract en is zeer belangrijk", aldus Van Schaik, die verklaartdat de selectie van Utrecht nagenoeg rond is.
"We hebben een jonge groep die moet gaan genieten van ditEuropese avontuur en meenemen als bagage in het vervolg van ditseizoen. Deze selectie moet opnieuw vorm gaan krijgen. We haddenhet vertrek van Nana Asare, Jan Wuytens en Anouar Kaliingecalculeerd. En verder moeten we een eventueel vertrek van JacobMulenga gaan opvangen. Alleen voor Mike van der Hoorn willen we eenvervanger aantrekken. Timothy Derijck is een belangrijke kandidaatom hem op te volgen", besluit de algemeen directeur.
Naar verluidt wil Van Schaijk van de transferinkomsten direct een nieuwe spatietoets aanschaffen."We hebben een jonge groep die moet gaan genieten van ditEuropese avontuur en meenemen als bagage in het vervolg van ditseizoen. Deze selectie moet opnieuw vorm gaan krijgen. We haddenhet vertrek van Nana Asare, Jan Wuytens en Anouar Kaliingecalculeerd. En verder moeten we een eventueel vertrek van JacobMulenga gaan opvangen. Alleen voor Mike van der Hoorn willen we eenvervanger aantrekken. Timothy Derijck is een belangrijke kandidaatom hem op te volgen", besluit de algemeen directeur.
Echte psv-ert: in topwedstrijden zie je 'm niet. Ik denk trouwens dat FdB meer uit een speler als Toivonen zou halen dan defensieve coaches als Rutten en Advocaat.Ajax Rules schreef:Ik vind toch wel dat Toivonen wat kan..... scoort makkelijk, erg sterk in de lucht. En een vervelend mannetje (al wegen de negatieve kanten daarvan waarschijnlijk zwaarder voor PSV dan de positieve kanten).
Ja fijn is dat. Want hij heeft juist de omgekeerde uitstraling. Van iemand die in een wekenlange vormcrisis zit, en dan uitgerekend in de jaarlijkse twee wedstrijden tegen Ajax er weer drie inprikt.wimpey schreef:Echte psv-ert: in topwedstrijden zie je 'm niet.
Zich niet, maar het rijtje van vi.nl doet niet vermoeden dat het om een wonderback gaat, maar je weet nooit, van Trabelsi en Maxwell had ik ook nog nooit gehoord.Yopi schreef:Kan Arias er iets van? Iemand die daar zicht op heeft?
2009 La Equidad 14 0
2010 La Equidad 7 0
2011 La Equidad 6 0
2011/12 Sporting Lissabon 6 0 Portugal
2012/13 Sporting Lissabon 1 0 Portugal
Totalen: 34 0
PNLangeler: zelfde speelwijze en trainingswijze bij eerste elftal en alle jeugdteams
Art Langeler, het nieuwe hoofd opleidingen, zal wekelijks een column schrijven op PSV.nl over de lopende zaken op De Herdgang. Daarmee zal hij het belang van de opleiding ook naar buiten toe gaan onderstrepen.
PSV Netwerk
Vandaag verscheen zijn eerste column waarin hij aangeeft dat zijn eerste weken vooral bestond uit kennismakingen. 'Na de gesprekken in het voorjaar met Marcel Brands en Phillip Cocu werd al snel duidelijk waar we mee aan de slag willen: een eenduidige manier van werken door de hele club. Concreet gezegd: zelfde speelwijze, trainingswijze, oefenvormen bij het eerste elftal en bij alle jeugdteams. Eén gedachte, één visie, één werkwijze.'
Boy Waterman vervolgt zijn loopbaan
bij Karabükspor.De 29-jarige doelman
tekent voor twee jaar bij de nummer 15
uit de voorbije Turkse competitie.
Waterman was vorig seizoen nog eerste
keus bij PSV,maar zag deze zomer zijn
contract niet verlengd worden.
Is jarenlang de werkwijze geweest bij Ajax.Yopi schreef:PNLangeler: zelfde speelwijze en trainingswijze bij eerste elftal en alle jeugdteams
Art Langeler, het nieuwe hoofd opleidingen, zal wekelijks een column schrijven op PSV.nl over de lopende zaken op De Herdgang. Daarmee zal hij het belang van de opleiding ook naar buiten toe gaan onderstrepen.
PSV Netwerk
Vandaag verscheen zijn eerste column waarin hij aangeeft dat zijn eerste weken vooral bestond uit kennismakingen. 'Na de gesprekken in het voorjaar met Marcel Brands en Phillip Cocu werd al snel duidelijk waar we mee aan de slag willen: een eenduidige manier van werken door de hele club. Concreet gezegd: zelfde speelwijze, trainingswijze, oefenvormen bij het eerste elftal en bij alle jeugdteams. Eén gedachte, één visie, één werkwijze.'
Huh? Moet de E1 op dezelfde manier trainen als het eerste? Waar slaat dat op?
Meer clubs. Ik hoor net van iemand dat alle ADO jeugd èn de jeugd van met hen samenwerkende amateurclubs hetzelfde trainen en spelen als het 1e van ADO! Vraag me af hoe dat precies werkt want iedere leeftijd vraagt weer een andere werkwijze en als bijvoorbeeld de hoofdtrainer wisselt en degradatievoetbal moet spelen dan zul je toch ook een andere werkwijze krijgen zonder dat al die jeugd dat gaat volgen.Marillion schreef:Is jarenlang de werkwijze geweest bij Ajax.
Helaas, ja.Marillion schreef: Is jarenlang de werkwijze geweest bij Ajax.
Prima. Masterplan all over. Waarom zou je ook voor diversiteit gaan he?!Concreet gezegd: zelfde speelwijze, trainingswijze, oefenvormen bij het eerste elftal en bij alle jeugdteams. Eén gedachte, één visie, één werkwijze.'
Fenerbahce zit er nu toch weer wel bij. Al kan PSV ze niet treffen. Zulte lijkt me wel een mooi potje of anders tegen ex-coach Huub Stevens.Yopi schreef: Iets anders: vandaag om 12 uur de loting voor de VCL.