Pagina 1 van 5

Sportweek: Ajax heeft Danny Blind geen eerlijke kans gegeven

Geplaatst: di aug 29, 2006 7:05 pm
door eb
In de nieuwste editie van Sportweek geeft voormalig Ajax coach Danny Blind
AFC Ajax een veeg uit de pan.
Letterlijk: " Ajax heeft mij geen eerlijke kans gegeven "

Overtuig jezelf d.m.v de scans.



Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Geplaatst: di aug 29, 2006 8:02 pm
door FlaFlu
Allereerst wil ik zeggen dat het me goed doet dat Blind geen verkeerd woord over de club Ajax spreekt. Het blijft een clubman. :xyxthumbs:

Verder vielen de volgende dingen me op:

- Blind geeft zelf aan dat hij de gedachtegang dat zijn ontslag al veel eerder vast stond niet hard kan maken. Ofterwijl, voor hetzelfde geld was het gewoon de paranoia van een coach die zwaar onder druk stond. Iedereen weet ten slotte je vrienden hebt wanneer je wint, maar dat niet veel mensen achter je zullen staan als je verliest.

- Het was voor de vorm wel zo netjes geweest als Ajax inderdaad terug was gekomen op het aanbod om Blind een andere functie binnen Ajax te geven. Al zou ik, net als Blind, niet zo snel weten welke functie dat zou moeten zijn.

-Blind geeft zelf aan dat hij te weinig met de selectie voor het seizoen 2005/2006 is bezig geweest. Hij geeft nu (achteraf!) zelfs aan dat hij het seizoen in ging met de gedachte dat hij wist dat de selectie vanwege de disbalans problemen op zou kunnen leveren. Dan had hij daar wat aan moeten doen, denk ik dan.

-Volgens Blind werden er achter zijn rug om spelers benaderd, maar is hij wel betrokken geweest bij de komst van Stam, Huntelaar, Perez en Gentenaar. Gaat het dan alleen om MKD?

-Blind denkt dat er afgelopen seizoen qua resultaat niet meer in zat dan wat er is gepresteerd in de competitie.

-Hij heeft veel lovende woorden over Rijkaard als trainer en ziet ook de broertjes De Boer goede trainers worden, als ze hun verbale presentatie verbeteren. Litmanen wilde hij al eerder als assistent naar Ajax halen.

Geplaatst: di aug 29, 2006 8:03 pm
door FlaFlu
Kan je trouwens dat interview met Ooijer niet ook scannen, Eb? :eusa_pray:

Geplaatst: di aug 29, 2006 9:07 pm
door joey
Blind verwijt Ajax dat hij is beschadigd, maar hoe zit het andersom? Eerst moord en brand schreeuwen omdat Ajax met andere trainers bezig zou zijn, en dan doodleuk zeggen dat je het niet hard kan maken.
Verder boeit het me niet meer zo. Het is geweest, we hebben een nieuwe trainer. Blind zit blijkbaar nog continu bij Ajax, dus zal het allemaal wel meevallen. Hij zal waarschijnlijk blijven vinden dat hij geen kans gehad heeft (iets waar ik het pertinent mee oneens ben), en dat is het dan.
Misschien moet hij eens elders kijken. Kan na al die jaren heel verfrissend zijn.

Geplaatst: di aug 29, 2006 9:08 pm
door brigade zuid
" Ajax heeft mij geen eerlijke kans gegeven "
Toen ik dit las had ik al gegeten en gedronken, heb de rest van het stuk dan ook niet gelezen.

Geplaatst: di aug 29, 2006 9:52 pm
door Jöhnk
Goed interview. :xyxthumbs:

Geplaatst: di aug 29, 2006 10:24 pm
door FlaFlu
Jöhnk schreef:Goed interview. :xyxthumbs:
Omdat?

Geplaatst: di aug 29, 2006 10:31 pm
door joey
Ik vind zulke interviews altijd zó oninteressant. De trainer in kwestie heeft het allemaal perfect gedaan (nou ja, een paar kleine foutjes) en de club is gek. Het zal wel :X

Geplaatst: di aug 29, 2006 10:31 pm
door Nihad
Blind? Wie is Blind? :hypocrite:

Geplaatst: di aug 29, 2006 10:48 pm
door joey
Dat is die vent van Ajax die een jaar of elf, twaalf geleden continu met bekers stond te zwaaien. :hypocrite:

En onze incapabele traier van vorig jaar. :sad:

Geplaatst: di aug 29, 2006 11:09 pm
door Nihad
In de toekomst maar geen Cruijff aankopen trainer van Ajax maken. :D

Geplaatst: di aug 29, 2006 11:13 pm
door Jöhnk
Onleesbaar.

Geplaatst: di aug 29, 2006 11:16 pm
door FlaFlu
:D

Geplaatst: wo aug 30, 2006 8:47 am
door LucaS
joey schreef:Blind verwijt Ajax dat hij is beschadigd, maar hoe zit het andersom? Eerst moord en brand schreeuwen omdat Ajax met andere trainers bezig zou zijn, en dan doodleuk zeggen dat je het niet hard kan maken.
Ik weet dat je afkeer tegen Blind gigantisch is, maar er staat letterlijk dat hij het toen (=februari) niet hard kon maken. "Achteraf kan ik ook niet hard maken dat het pleit toen al was beslecht. .. Pas toen ik wat meer concrete informatie had, heb ik stappen ondernomen en de clubleiding gevraagd wat de bedoeling was." Hij is dus pas naar het bestuur is gestapt toen hij het wel hard kon maken. Dat zal dus maart/april geweest zijn.

Citeren/interpreteren is niet erg, maar je moet dingen niet zo neerzetten dat er een heel andere indruk ontstaat dan wat gezegd is.

Geplaatst: wo aug 30, 2006 9:21 am
door Nihad
Ach, arme Danny. Zonder de play-offs was hij al in maart ontslagen.

Het slechtste seizoen in 40 jaar draaien en dan nóg een grote mond. :nooo:

Geplaatst: wo aug 30, 2006 9:25 am
door joey
Mwah, er staat toch duidelijk dat zijn gevoel eerst iets zei, en dat hij dat achteraf niet kon hardmaken. Ik weet het niet hoor, Luuk.

Geplaatst: wo aug 30, 2006 9:35 am
door LucaS
Er staat letterlijk (nogmaals) "Achteraf kan ik niet hard maken dat het pleit toen al was beslecht." Uit de tekst blijkt verder dat dat gaat over half februari en dat Blind pas iets richting bestuur heeft gevraagd toen hij het wel hard kon maken.

Geplaatst: wo aug 30, 2006 9:38 am
door joey
Ja, maar hij en Van der Lem hebben van de daken geschreeuwd dat het pleit in januari al beslecht was, en daarmee de leiding van Ajax beschadigd. Sowieso moet je niet zeggen dat een ander jou niet mag beschadigen als jij die ander wel beschadigt.

Mij lijkt het logisch dat een TD gaat nadenken over de vervanging van een falende trainer lang voor die vervanging aan de orde is. Maar dat wil niet zeggen dat alles in kannen en kruiken was.

Ik wil nog even zeggen dat ik geen 'gigantische hekel' heb aan Danny Blind. Ik vond hem wel een matige trainer, en ik vond de manier waarop hij zijn straatje heeft schoongeveegd ten koste van de Ajax-leiding niet zo netjes. Ik vind hem een beetje......een scholletje, maar een gigantische hekel, dat gaat echt veel te ver.

Geplaatst: wo aug 30, 2006 9:47 am
door LucaS
Het was maart zeker en sterke aanwijzingen dat het eerder was. Maar goed, dat is idd een enorm verschil. Verder vind ik het gezegend

Geplaatst: wo aug 30, 2006 9:49 am
door Jöhnk
Plaats het maar even hier.
Blind zegt 'nee' tegen Abramovich

AMSTERDAM - Danny Blind gaat niet onder de hoede van Guus Hiddink aan de slag als bondscoach van Jong Rusland. De ex-trainer van Ajax is diverse malen benaderd voor de functie door Roman Abramovich. De baas van Chelsea is tevens de grote man achter de Russische voetbalbond. Bij Blind kreeg de geldschieter evenwel nul op rekest. "Hij heeft me diverse malen gebeld, maar het lijkt me niet het juiste moment om daarin te stappen."
Het contact tussen Blind en Abramovich is trouwens niet verbroken. Beiden spraken tevens over een rol voor de Zeeuw in de jeugdopleiding van Chelsea. Dit zou dan op termijn (volgend seizoen) moeten zijn omdat Blind nog steeds aast op een baan als hoofdtrainer in een van de grote Europese voetballanden.
Telegraaf

Geplaatst: wo aug 30, 2006 9:55 am
door joey
Lucas schreef:Het was maart zeker en sterke aanwijzingen dat het eerder was. Maar goed, dat is idd een enorm verschil. Verder vind ik het gezegend
Hij zegt dat hem het eind februari ´ging dagen´. Dat is wat anders dan dat het zeker was.

Overigens, zo erg vind ik het allemaal niet. Blind heeft een topfunctie gehad en hoge bomen vangen veel wind. Natuurlijk kijkt MvG eerst rond voor hij Blind eruit schopt. Hij zou een slechte TD zijn als hij dat niet deed. Kijk naar PSV. Dat heeft netjes gewacht, daar gaan ze ook prat op, en zitten nu met Koeman. Dat was Harry van Raaij, die een schat aan ervaring had, nooit overkomen.

Geplaatst: wo aug 30, 2006 9:59 am
door LucaS
Natuurlijk ga je eerder kijken. Je kunt alleen wel eerlijk zijn als iemand (zeker iemand met zo'n lange staat van dienst) je onder vier ogen vraagt hoe het zit. Maar goed, jij hebt andere opvattingen over fatsoen blijkbaar. De integere Blind noem je scholletje (whatever that may be) en de leugenaar van Geel is een geweldenaar

Geplaatst: wo aug 30, 2006 10:01 am
door joey
Nou, nou....

Daarin verschillen wij van mening, Luuk. Ik vind Blind helemaal niet zo integer. Hij heeft de supporters tegen de leiding van Ajax opgehitst.
En ik zeg helemaal niet dat Van Geel heilig is. Ik zeg alleen dat het zo gaat in de top van het bedrijfsleven. En dat weet Blind heel goed. Sowieso weet hij precies hoe de cultuur bij Ajax is, en hij voelt zich er wel bij.

Geplaatst: wo aug 30, 2006 10:08 am
door 999
joey schreef:Nou, nou....

Daarin verschillen wij van mening, Luuk. Ik vind Blind helemaal niet zo integer. Hij heeft de supporters tegen de leiding van Ajax opgehitst.
En ik zeg helemaal niet dat Van Geel heilig is. Ik zeg alleen dat het zo gaat in de top van het bedrijfsleven. En dat weet Blind heel goed. Sowieso weet hij precies hoe de cultuur bij Ajax is, en hij voelt zich er wel bij.
Grote woorden, maar weinig van ophitserig gedrag bij Blind gedrag gezien ..

Geplaatst: wo aug 30, 2006 10:20 am
door joey
Door het slachtoffer uit te hangen, bedoel ik.