Martin Jol ex-trainer Ajax
Moderator: mods
Re: Martin Jol nieuwe trainer Ajax
Ik vond het een goed te lezen interview. Jol en PR, dat zit wel goed. Hij is niet dom.
Re: Martin Jol nieuwe trainer Ajax
En dat is natuurlijk ook de reden voor zijn bewondering voor Cruijff. Bij Ajax roem je Cruijff, dat is goede PR. Bij PSV of Twente had je hem er niet over gehoord natuurlijk.wimpey schreef:Ik vond het een goed te lezen interview. Jol en PR, dat zit wel goed. Hij is niet dom.
Het dus ook duidelijk waarom er verder geen overeenkomsten zijn tussen Jol en Cruijff, behalve de bewondering die iedere nederlander heeft voor de voetballende Cruijff.
Re: Martin Jol nieuwe trainer Ajax
Dat klopt niet. Jol staat al heel lang bekend als een bewonderaar van Cruijff. Ook al toen hij niet bij Ajax zat. En niet alleen van de voetballer Cruijff. Ik las ergens dat hij de columns van Cruijff meenam voor in de vakantie.
Nigel de Jong was wel een van de allergrootste talenten in de jeugd. Geen Maduro of zo. Hij debuteerde op zijn zeventiende en maakte meteen indruk. Voetbaltechnisch heeft hij nooit problemen gehad, het was eerder een mentale kwestie. Hij was erg ongeduldig en kon slecht omgaan met een bijrol. Terwijl hij, je geeft het impliciet al aan, met veel concurrentie te maken had. De Jong moest vooral leren dienend te spelen, in die tijd wilde hij het mannetje zijn.
'Als de beste' is een uitdrukking. Ik zeg niet dat hij de beste was.Enganche schreef:Als de beste? Volgens mij zaten er in die selectie van Ajax behoorlijk wat jongens met aanzienlijk meer talent en kwaliteiten. Jongens als Sneijder, Van der Vaart, Ibrahimovic, Maxwell en Chivu waren veel verder in hun ontwikkeling dan De Jong op het moment dat hij vertrok. Die jongens waren dragende spelers bij Ajax (geweest) en hebben het ook verder geschopt dan De Jong, die zonder bij Ajax écht goed te hebben gepresteerd alweer wegging.
Nigel de Jong was wel een van de allergrootste talenten in de jeugd. Geen Maduro of zo. Hij debuteerde op zijn zeventiende en maakte meteen indruk. Voetbaltechnisch heeft hij nooit problemen gehad, het was eerder een mentale kwestie. Hij was erg ongeduldig en kon slecht omgaan met een bijrol. Terwijl hij, je geeft het impliciet al aan, met veel concurrentie te maken had. De Jong moest vooral leren dienend te spelen, in die tijd wilde hij het mannetje zijn.
Die kunnen er dan ook stukken minder van. Babel is technisch niet goed genoeg voor de top en Maduro is altijd zwaar overschat geweest.Maduro en Babel zijn voorbeelden van spelers die dezelfde keuze als De Jong hebben gemaakt en bij wie het nog stukken minder goed is afgelopen.
Ik heb het met nadruk over grote talenten die het in Nederland te gemakkelijk hebben.Ik denk ook dat zij eerder de norm zijn dan De Jong.
Ik denk dat Jol het wel degelijk over spelers van Ajax 1 heeft. Hij haalt Cruijff ook aan, die altijd de mening heeft verkondigd dat spelers het eerst maar eens moeten maken in Nederland. Het grootste probleem van Jol is, dat hij de beste spelers al snel kwijtraakt. Zo zal Van der Wiel waarschijnlijk niet te behouden zijn. Jol preekt dus voor eigen parochie.Ik denk dat Jol eerder doelt op spelers als Bruma, Van Aanholt, Bazarite, Van den Berg, etc. De keuzes van die jongens zijn heel verschillend uitgepakt, maar laten we vooral niet vergeten dat zelfs Bruma en Van Aanholt nog nergens zijn. Gaat Bruma Alex of Terry er de komende jaren uitspelen? En zo niet, gaat Chelsea hem dan verhuren, of zal het Ancelotti een rotzorg zijn dat die jongen geen backup wil spelen en zich verder wil ontwikkelen tot international?
Zeg ik ook niet. Je hebt gelijk, ik ben daar 'tegenhanger' van. In een doodenkel geval, waar het een zeer uitzonderlijk talent betreft, werkt het nog wel, maar de meeste buitenlandse jongens die de afgelopen vijftien jaar op zeer jonge leeftijd naar Ajax zijn gehaald zijn jammerlijk mislukt. Is ook helemaal niet nodig, want in Nederland loopt talent genoeg.Volgens mij ben jij zelf een groot tegenhanger van een beleid waarbij Ajax op jonge leeftijd al jeugdspelers naar Amsterdam haalt. Omdat het bij veel (twijfel)gevallen heel moeilijk te voorspellen valt of een speler het zal redden of niet. Waarom gaat dat voor Nederlandse jeugdspelers opeens niet op, en zouden die opeens wel op hun 15de of 16de al naar topclubs in Engeland moeten gaan?
Het stinkt aan alle kanten!
Re: Martin Jol nieuwe trainer Ajax
AdJol, Rutten en Koeman luiden noodklok
ROTTERDAM - De uitstraling en het niveau van de eredivisie zijn aan flinke slijtage onderhevig en het aanzien van Ajax, PSV en Feyenoord in Europa is tanende. Dat zeggen drie Nederlandse voetbaltrainers, Martin Jol, Fred Rutten en Ronald Koeman, in het magazine ELF Voetbal. ,,Dat we in vergelijking met het internationale voetbal hebben ingeteerd, is duidelijk.''
Jol, Rutten en Koeman maken zich in ELF Voetbal, dat vrijdag verschijnt, zorgen over de 'Staat van de Eredivisie.'
Jol: ,,In landen als Portugal en Roemenië wonen heel veel mensen en de eigen internationals blijven langer in die landen actief. Bijna alle Nederlandse internationals spelen in een buitenlandse competitie. Dat is een belangrijk verschil.
Vroeger zei Johan Cruijff dat het beter is om pas naar het buitenland te gaan als je 23, 24 jaar bent. Nu zegt de bondscoach: 'je moet zo snel mogelijk naar het buitenland, want dat is goed voor je ontwikkeling'. Dat hebben we gezien met Ryan Babel. Vroeger ontwikkelde je je bij een topploeg in Nederland en maakte je een toptransfer. Nu wil iederéén naar het buitenland.''
Rutten: ,,Dat we in vergelijking met het internationale voetbal hebben ingeteerd, is duidelijk. Vooral fysiek gezien. De cijfers liegen namelijk niet. Wij moeten niet ineens alles over een andere boeg gaan gooien, want Nederlanders zijn een creatief volk.
Maar als wij het tempo van de grote competities willen nabootsen, moeten we veel gaan trainen. Dan kom je fysiek een beetje in de richting. Tegen Hamburger SV stonden wij er goed op, bij PSV worden er veel trainingsuren gemaakt. Zonder dat we het team overbelasten."
Koeman: ,,Roemenië, tsja. Als wij door dat soort landen worden ingehaald, moeten we ons diep schamen. Ik kan me niet voorstellen dat zij meer financiële mogelijkheden hebben. Het is eveneens zorgelijk dat Griekenland en Turkije op de loer liggen. Ik vind de Eredivisie geen Mickey Mouse-competitie. Maar ik mis wel een stuk strijd en de bereidheid er een wedstrijd van te willen maken.
Het is vermakelijk, maar voornamelijk doordat er zoveel fouten gemaakt worden. Naïef is het juiste woord. Wij hebben vaak het idee dat het publiek moet worden vermaakt en dat we aanvallend moeten spelen. Als ik dan zie wat voor ruimtes er ontstaan... Tijdens Ajax - Vitesse waren er amper duels te tellen, de echte wil om te winnen ontbrak. Het is allemaal veel te leuk en te lief. Het had wel 10-0 kunnen worden. Zoiets komt in het buitenland niet voor."
Tja, als ik het zeg, word ik afgemaakt.

Het stinkt aan alle kanten!
Re: Martin Jol nieuwe trainer Ajax
In Portugal wonen minder mensen dan in België. Jol, ga je schamen!Jol schreef:In landen als Portugal en Roemenië wonen heel veel mensen...
Re: Martin Jol nieuwe trainer Ajax
Maar jij zegt nooit dat je de eredivisie geen Mickey-mouse competitie vindt, Joey.
Overigens als Rutten en Koeman en Jol iets zegggen, wordt het voor mij niet opeens meer waar ofzo.
Overigens als Rutten en Koeman en Jol iets zegggen, wordt het voor mij niet opeens meer waar ofzo.
I think I lost my fucking headache
-
- Berichten: 17870
- Lid geworden op: zo mar 13, 2005 10:44 pm
- Locatie: Purmerend
Re: Martin Jol nieuwe trainer Ajax
Vandaag een leuk interview met Jol in Het Parool (lees die krant). Gaat onder andere in op het functioneren van Van den Boog, Blind, scouting en z'n spelers.
Z'n grootste verrassing was Anita die het goed deed op de rechtsback, terwijl de Ajax opleiding hem als aanvallende middenvelder zag.
Blind heeft moeten wennen dat Jol niet het klassieke Ajax systeem wilde hanteren. Blind is bijgedraaid en heeft veel geleerd.
Hij heeft Van der Zee tot z'n persoonlijke scout gemaakt vanwege z'n grote netwerk en kennis.
Verder heeft hij het over de jeugdopleiding die talent na talent aflevert en dat Jol zich niet in de breedte wil versterken deze zomer, omdat er zoveel talenten in de jeugd zitten. Hij heeft het ook over een B-junior die dit jaar 45 doelpunten heeft gemaakt.
Jol kan het mooi vertellen.
Z'n grootste verrassing was Anita die het goed deed op de rechtsback, terwijl de Ajax opleiding hem als aanvallende middenvelder zag.
Blind heeft moeten wennen dat Jol niet het klassieke Ajax systeem wilde hanteren. Blind is bijgedraaid en heeft veel geleerd.
Hij heeft Van der Zee tot z'n persoonlijke scout gemaakt vanwege z'n grote netwerk en kennis.
Verder heeft hij het over de jeugdopleiding die talent na talent aflevert en dat Jol zich niet in de breedte wil versterken deze zomer, omdat er zoveel talenten in de jeugd zitten. Hij heeft het ook over een B-junior die dit jaar 45 doelpunten heeft gemaakt.
Jol kan het mooi vertellen.
Whitey on the moon.
Re: Martin Jol nieuwe trainer Ajax
Ik heb het even opgezocht:
Parool'Ajax heeft weer een eigen smoel gekregen'
Martin Jol: 'Het talent komt bij Ajax overal vandaan. Als iemand weggaat, komt er iemand voor in de plaats. Het lijkt het Chinese leger wel.' Foto ANP
Ondanks de titel voor FC Twente heeft Martin Jol een succesvol jaar achter de rug als trainer van Ajax. Hij blikt terug op elf bewogen maanden. 'Ik had verwacht dat er meer geld zou zijn.'
De progressie
''Vurnon Anita is grootste verrassing van het seizoen,'' zegt Jol als hij de vele spelers noemt die dit seizoen een goede ontwikkeling hebben doorgemaakt. De speler van wie ze in de jeugd bij Ajax ooit dachten dat hij de nieuwe aanvallende middenvelder zou worden heeft als linksback bijzonder veel progressie geboekt in de ogen van de trainer. Door de transfer van Thomas Vermaelen naar Arsenal en de weinig waardevolle komst van de vaak geblesseerde Thimothée Atouba, werd Anita van noodoplossing een vaste waarde.
''Veel mensen dachten aanvankelijk dat het niks kon zijn, zo'n klein kereltje met een rechterbeen op links,'' zegt Jol. ''Ik heb hem vroeg in het seizoen al eens vergeleken met Philipp Lahm en op het einde van het seizoen zijn er misschien meer mensen die dat in hem zijn gaan zien.''
Behalve over Anita is Jol ook zeer te spreken over de ontwikkeling van de rest van het elftal. Het team is veel doelgerichter geworden, met Siem de Jong de laatste maanden als lichtend voorbeeld van een productieve middenvelder.
''Ajax is een winnend elftal geworden met een eigen gezicht,'' zegt Jol. ''Dat geldt voor het elftal, maar ook voor individuele spelers.'' Jan Vertonghen en Demy de Zeeuw, bijvoorbeeld, hebben een eigen smoel gekregen. Suggesties dat de trainer daarin een grote rol heeft gespeeld, wuift Jol weg. ''Ik geef zaken aan en ik probeer de spelers te helpen, maar ze moeten het zelf doen,'' zegt Jol. Dat Ajax sinds het vertrek van Marco van Basten grote stappen heeft gemaakt, is een conclusie die Jol ook aan anderen laat.
Jol vindt wel dat Ajax de titel had verdiend. ''We hebben meer goals gemaakt dan alle andere teams, we hebben er minder tegen gekregen en ook in de topwedstrijden spreken de onderlinge resultaten in ons voordeel. Maar goed, de punten zijn doorslaggevend. En na 34 wedstrijden is de kampioen altijd de terechte kampioen.''
De speelwijze
De klassieke buitenspelers, waar zijn ze gebleven? Ajax speelde dit seizoen de meeste wedstrijden met Urby Emanuelson op links en met Luis Suarez op rechts. Emanuelson is meer middenvelder dan aanvaller en ook Suarez is allerminst een klassieke vleugelspits.
''Suarez speelt eigenlijk altijd als tweede spits naast Marko Pantelic en daarom is het lastig om met echte vleugelspelers te spelen,'' zegt Jol. De Uruguayaan is de belangrijkste speler van Ajax. Met 35 goals en 17 assists is hij de productiefste speler van Jol, maar als Jol Suarez opstelt, moet hij ook diens zwakheden maskeren. De aanvoerder van Ajax loopt zelden achter een opkomende linksback aan en dat hoeft hij ook niet. Daarom moet middenvelder Demy de Zeeuw veel verdedigend werk opknappen. ''De ene komt voor de goal (Siem de Jong), de andere gaat diep en schakelt (De Zeeuw) en de derde breekt en bouwt (Eyong Enoh),'' zegt Jol over zijn drie middenvelders.
Dat Suarez zijn directe tegenstander met permissie laat lopen, is een wapen van Ajax. Het team is meer dan ooit afgestemd op het heroveren van de bal en omdat Suarez voorin blijft staan, is hij in de omschakeling het voornaamste aanspeelpunt van de Amsterdammers.
De speelwijze heeft tot veel doelpunten geleid. Ajax scoorde dit seizoen 106 keer. Het kreeg slechts 20 treffers tegen. De laatste keer dat Ajax de grens van honderd doelpunten overschreed, was in het seizoen 1997-1998.
Vooral in thuiswedstrijden was Ajax bijna altijd spectaculair. In eigen huis verloren de Amsterdammers slechts twee punten na een ongelukkige remise (0-0-) tegen Sparta. In de Arena kreeg Ajax bovendien maar vier treffers tegen. Met een achterhoede van Gregory van der Wiel (22), Toby Alderweireld (21), Jan Vertonghen (23), Anita (21) en Maarten Stekelenburg (27) verdedigt Ajax volwassener dan in jaren. ''En Van der Wiel is als opkomende back ook een gevaarlijke aanvaller,'' aldus Jol. Ook opvallend: alle spelers in de laatste linie komen uit de eigen opleiding.
Sulejmani en Suk
Zo gunstig als het elftal van Jol zich heeft ontwikkeld, zo beroerd is het seizoen geweest voor Miralem Sulejmani, die ook onder Van Basten al niet aan de verwachtingen kon voldoen. De speler die voor achttien miljoen naar Amsterdam kwam, beleefde zijn dieptepunt toen hij samen met Ismaïl Aissati in de Arena de trappen moest oprennen.
''In het begin heb ik het mezelf kwalijk genomen dat ik hem niet aan de praat kreeg, maar ik kan geen ijzer met handen breken,'' zegt Jol. ''Ik geef handvatten, spelers moeten die zelf grijpen. Ik kan geen eigen gezicht voor ze maken, dat moeten ze zelf doen.''
Sulejmani is in de ogen van Jol geen klassieke buitenspeler, maar een tweede spits, net als Suarez. En in het elftal van Jol is geen plaats voor twee buitenspelers die als 'valse' spits spelen, vaak naar binnen trekken en nauwelijks mee verdedigen. Dat zou Ajax te kwetsbaar maken.
De anonieme optredens van Sulejmani staan in schril contrast met de verschijningen van Hyun Jun Suk. De Zuid-Koreaan meldde zich aan het hek bij Ajax en na een korte stage kreeg hij een contract. Bij elk sprintje van een warmlopende Suk gaf het publiek op een bepaald moment een staande ovatie.
''Suk beleeft elke training alsof het zijn laatste is,'' aldus Jol. Met een aantal invalbeurten voor de Koreaanse spits liet Jol ook aan de rest van de selectie zien dat hard werken loont. De doorbraak van Suk als basiskracht laat nog even op zich wachten, denkt Jol. ''Binnen twee jaar denk ik dat hij er klaar voor is.''
De spitspositie voor volgend seizoen ligt open. De kans is klein dat Pantelic blijft en in de jeugd zit niemand op het vinkentouw. Mocht ook Suarez vertrekken, dan moet Ajax bijna de hele voorhoede vernieuwen.
De club
Bij zijn vorige clubs Tottenham Hotspur en HSV had Jol meer ruimte om te investeren bij Ajax. Waar Van Basten voor ruim dertig miljoen euro mocht investeren, kwamen dit seizoen alleen Demy de Zeeuw (7,5 miljoen euro), Atouba (transfervrij), Nicolás Lodeiro (vier miljoen) en reservedoelman Jeroen Verhoeven (0,4 miljoen). Een transfer van Eljero Elia (8,5 miljoen euro) ketste af.
''Ik heb met alle spelers gewerkt die door andere trainers zijn aangetrokken,'' zegt Jol. ''Iedereen heeft een kans gehad.'' Toch vertrokken veel spelers die Jol niet zelf had aangetrokken. Zo werden Dario Cvitanich, Bruno Silva, Evander Sno en de jeugdspelers Daley Blind, Jeffrey Sarpong en Darko Bodul verhuurd. Rob Wielaert werd overgeheveld naar Jong Ajax.
''Ik had verwacht dat er meer geld in de kassa van Ajax zat om te investeren, maar dat was niet zo,'' aldus Jol. De trainer was verrast door de rode cijfers van de club. ''En ik denk dat wel meer mensen van de club verrast waren,'' aldus Jol.
Over de samenwerking met Van den Boog is Jol goed te spreken. De Scheveninger gaat over voetbal in de organisatie van Ajax en hij omschrijft de functie van algemeen directeur Van den Boog 'ook als een soort technisch directeur'. ''Rik is een voetbaljongen, hij heeft ook bij Ajax gespeeld. Vooral op het gebied van de jeugdopleiding heeft hij veel dingen met mij en hoofd jeugdopleiding Jan Olde Riekerink in gang getrokken.''
Jol is de hoogste voetbalbaas van Ajax, maar hij focust zich vooral op het eerste elftal. In wekelijkse overleggen laat hij zich wel bijpraten over de gang van zaken op De Toekomst en soms laat hij zijn stem gelden. ''Als de beslissing valt of Dennis Bergkamp als jeugdtrainer moet blijven of er wordt bepaald wie de techniektrainer wordt, Wim Jonk of Bryan Roy, dan ga ik wel met Olde Riekerink zitten, maar híj is de man. Alleen, als ik Christian Eriksen bij de selectie wil halen, moet Olde Riekerink er niet voor gaan liggen. En dat gebeurt ook niet.''
De staf
Jol nam conditietrainer Michael Lindeman van HSV en zijn broer Cock Jol mee naar Amsterdam. De eerste is betrokken bij het eerste elftal en hij heeft er mede voor gezorgd dat er weinig blessures bij Ajax zijn geweest dit seizoen; de tweede is de persoonlijke assistent van de trainer, die een vinger aan de pols van de hele club houdt.
''Als ik op het veld sta, reviewt alles met Van den Boog,'' zegt Jol. ''Dat is een term van Van den Boog uit het bedrijfsleven om terug te kijken.'' Grijnzend: ''Ik heb ook een preview geïntroduceerd, dan wordt er vooruit gekeken.''
Hans van der Zee is de persoonlijke scout van de trainer geworden. ''Hans heeft heel veel ervaring en hij beschikt over een heel groot netwerk. Ik ben heel erg tevreden over de samenwerking.''
Ook over de samenwerking met Blind is Jol tevreden, al moest ex-hoofdtrainer Blind wennen aan zijn rol als assistent en aan Jol. ''Danny is mijn rechterhand en gaande het seizoen gaat het steeds beter. Hij leert me steeds beter kennen. Je kunt ook attractief voetballen zonder het klassieke Ajaxsysteem. Er zijn meer wegen die naar Rome leiden dan alleen een speelwijze met een aanvallende middenvelder en met twee buitenspelers. Danny heeft na een paar maanden wel gezien dat ik redelijk bij de pinken ben.''
Voor Blind ziet Jol in de toekomst een terugkeer als hoofdtrainer in het verschiet. Het contract van de man uit Scheveningen loopt nog twee seizoenen door. ''Het is de bedoeling dat als mijn elftal staat, dat Blind het daarna overneemt. Dat lijkt me ook een goede oplossing voor Ajax.''
De toekomst
Door het gebrek aan financiële middelen moet Ajax van de nood een deugd maken en veel jeugdspelers opstellen. ''We zijn het jongste team in de eredivisie,'' zegt Jol. ''Maar die noodzaak is vaak ook de kracht van Ajax geweest. In Den Haag zeggen ze dat je directeur van het paardenweeshuis bent als je geen geld te besteden hebt. Dat zijn wij nu een beetje, dus we moeten inventief zijn.''
Dit seizoen toonde Jol zijn inventiviteit door de bij Inter afgeschreven Kerlon voor een appel en een ei binnen te halen, maar dat liep op niets uit. Ook bij Ajax raakte de 'zeehondendribbelaar' geblesseerd.
Als voorbeeld van de hernieuwde focus op de jeugd geeft Jol de ontwikkeling van Christian Eriksen. ''Ik had Eriksen er nog niet bij gehaald als we meer hadden kunnen investeren. Hij is het grootste talent met wie ik ooit heb gewerkt. Dat gaan de mensen ook wel zien.''
Behalve Eriksen heeft Ajax voor de positie achter de spitsen ook Nicolás Lodeiro aangetrokken. ''Die transfer kon vroeger plaatsvinden zonder dat Lodeiro meer ging kosten. Hij zou pas na de zomer komen, maar hij kwam in januari en nu heeft hij al kunnen acclimatiseren. Ik kon op dat moment nog niet bevroeden dat Eriksen al met de selectie zou meedoen als een oude routinier.''
Voor volgend seizoen heeft Ajax geen breedteaankopen nodig. ''Het talent komt bij Ajax overal vandaan. Als er iemand weggaat, komt er iemand voor in de plaats. Het lijkt wel het Chinese leger. In de B1 lopen weer heel goede spelers. Ousiam Bouy maakt 45 goals als middenvelder. Je kunt wel een andere halen, maar beter dan hij vind je ze echt niet hoor. Alleen, het duurt nog even voordat hij er is.'' (JOP VAN KEMPEN)
Re: Martin Jol nieuwe trainer Ajax
Wel mooi dat hij meteen binnenkomt met 'Ik had verwacht dat er meer geld zou zijn.' 

Re: Martin Jol nieuwe trainer Ajax
Blind als a.s. hoofdtrainer.
Laat Jol dan nog maar een jaar of 8 blijven.

Laat Jol dan nog maar een jaar of 8 blijven.
- mattie
- AT WC 2010 winner, AT Toto winner 11/12, 14/15, 18/19
- Berichten: 10720
- Lid geworden op: do jun 10, 2004 9:10 pm
Re: Martin Jol nieuwe trainer Ajax
nu op div. site's te lezen dat hij evt. terug kan naar HSV...
Weer op zoek naar een Interim coach..
Re: Martin Jol nieuwe trainer Ajax
mattie schreef:nu op div. site's te lezen dat hij evt. terug kan naar HSV...
Jol gaat niet weg, want dan zou die niet voor Ajax hebben gekozen Martin heeft in mijn ogen 1 ding bewezen met een aantal Jeugd spelers en een paar belangrijke ervaren jongens kan je heel ver komen.En dan zijn de oudste spelers volgens mij Stekelenburg 27 de Zeeuw en Pantelic ? Dus ervaren is misschien ook niet echt aan de orde
Mijn complimenten aan deze trainer.Zeker de 2de helft van het seizoen als je dit kan vast houden kunnen er volgend seizoen nog leuke dingen gebeuren.
Martin bedankt

Re: Martin Jol nieuwe trainer Ajax
Slop zeker, hahaha.''Ik had verwacht dat er meer geld in de kassa van Ajax zat om te investeren, maar dat was niet zo,'' aldus Jol. De trainer was verrast door de rode cijfers van de club. ''En ik denk dat wel meer mensen van de club verrast waren,'' aldus Jol.

Inventiviteit?Dit seizoen toonde Jol zijn inventiviteit door de bij Inter afgeschreven Kerlon voor een appel en een ei binnen te halen, maar dat liep op niets uit. Ook bij Ajax raakte de 'zeehondendribbelaar' geblesseerd.

Waarom niet? Je moet toch weten wat je hebt rondlopen????Behalve Eriksen heeft Ajax voor de positie achter de spitsen ook Nicolás Lodeiro aangetrokken. ''Die transfer kon vroeger plaatsvinden zonder dat Lodeiro meer ging kosten. Hij zou pas na de zomer komen, maar hij kwam in januari en nu heeft hij al kunnen acclimatiseren. Ik kon op dat moment nog niet bevroeden dat Eriksen al met de selectie zou meedoen als een oude routinier.''
Begrijp ik hieruit dat we deze speler van vier miljoen bij nader inzien niet nodig hadden? Pffffff.
Nou, nou, nou....Ousiam Bouy maakt 45 goals als middenvelder. Je kunt wel een andere halen, maar beter dan hij vind je ze echt niet hoor.

Het stinkt aan alle kanten!
- Pride of Amsterdam
- AT Toto Admin
- Berichten: 2704
- Lid geworden op: zo sep 28, 2003 10:31 pm
- Locatie: F-Side
Re: Martin Jol nieuwe trainer Ajax
Selectief quoten? Hij zegt toch zelf ook erachteraan dat die jongen er nog lang niet is.joey schreef:Slop zeker, hahaha.''Ik had verwacht dat er meer geld in de kassa van Ajax zat om te investeren, maar dat was niet zo,'' aldus Jol. De trainer was verrast door de rode cijfers van de club. ''En ik denk dat wel meer mensen van de club verrast waren,'' aldus Jol.![]()
Inventiviteit?Dit seizoen toonde Jol zijn inventiviteit door de bij Inter afgeschreven Kerlon voor een appel en een ei binnen te halen, maar dat liep op niets uit. Ook bij Ajax raakte de 'zeehondendribbelaar' geblesseerd.![]()
Waarom niet? Je moet toch weten wat je hebt rondlopen????Behalve Eriksen heeft Ajax voor de positie achter de spitsen ook Nicolás Lodeiro aangetrokken. ''Die transfer kon vroeger plaatsvinden zonder dat Lodeiro meer ging kosten. Hij zou pas na de zomer komen, maar hij kwam in januari en nu heeft hij al kunnen acclimatiseren. Ik kon op dat moment nog niet bevroeden dat Eriksen al met de selectie zou meedoen als een oude routinier.''
Begrijp ik hieruit dat we deze speler van vier miljoen bij nader inzien niet nodig hadden? Pffffff.
Nou, nou, nou....Ousiam Bouy maakt 45 goals als middenvelder. Je kunt wel een andere halen, maar beter dan hij vind je ze echt niet hoor.Zullen we rustig afwachten of die jongen Ajax 1 gaat halen?

Op naar de vierde ster!
- Cluijffert
- Berichten: 2330
- Lid geworden op: zo jun 19, 2005 9:34 am
- Locatie: Haarlem
Re: Martin Jol nieuwe trainer Ajax
ach, Joey hij leeft in zijn eigen wereld. Zovelen hier hebben hem al gewaarschuwd dat hij is w.b. Ajax een erg zuur mannetje geworden.
discussie heeft dus geen zin.
discussie heeft dus geen zin.
I was recently diagnosed with a stage 4 I don't give a shit, I'm afraid is terminal.
Re: Martin Jol nieuwe trainer Ajax
Jol kan beter geen speler eruit lichten. Dat is niet goed voor zo'n jongen. Dat een speler uitblinkt op het niveau van de B1 zegt werkelijk niets. Overigens zegt hij dat het nog even duurt voor Bouy er is, hij zegt niet dat het nog de vraag is of hij er komt. Daarom was mijn quote ook niet selectief.
Ze zijn bij Ajax héél erg tevreden over zichzelf. Jammer. Ik mis een (zelf)kritische houding.
Ze zijn bij Ajax héél erg tevreden over zichzelf. Jammer. Ik mis een (zelf)kritische houding.
Het stinkt aan alle kanten!
Re: Martin Jol nieuwe trainer Ajax
Het is inderdaad maar net wat je wilt lezen.. Maar ik vind ook niet dat Jol iemand speciaal hoeft te noemen.
IK GELOOF!!!!!!
Re: Martin Jol nieuwe trainer Ajax
@ Joey: Ik vind dat gedeelte over Lodeiro vs. Eriksen ook wel interessant. Wat dat betreft kan er dus nog heel veel beter!
Je haalt Lodeiro, je hebt Eriksen en je noemt de naam van die B1-speler....
Je haalt Lodeiro, je hebt Eriksen en je noemt de naam van die B1-speler....
IK GELOOF!!!!!!
Re: Martin Jol nieuwe trainer Ajax
Drie verschillende generaties, hè.
Nog steeds eens met Boem.
En met niemand anders!
En met niemand anders!
Re: Martin Jol nieuwe trainer Ajax
Klopt. Al had je van een aankoop van 4 miljoen, zeker in deze tijden, wel wat meer mogen verwachten vind ik. Zeker als Eriksen er aan zit te komen.. Miscommunicatie?
IK GELOOF!!!!!!
Re: Martin Jol nieuwe trainer Ajax
Mwah, zoals Jol al zegt moet Lodeiro duidelijk acclimatiseren. Die jongen komt uit een compleet anders (voetbal)klimaat. In principe moet hij na de zomer een meerwaarde zijn. Eriksen is die meerwaarde voorlopig nog niet, lijkt mij.
Nog steeds eens met Boem.
En met niemand anders!
En met niemand anders!
Re: Martin Jol nieuwe trainer Ajax
Tja, maar Jol heeft inmiddels 'een uitvinding gedaan' met Eriksen en een 'uitvinding gedaan' met Siem. Dus kan Lodeiro nog eindeloos gaan acclimatiseren.
Het stinkt aan alle kanten!