Verdedigen is overgewaardeerd. Die bal moet erin. Liever 5-4 dan 0-0, hoor.LucaS schreef:Ajax verdedigt niet meer zo slecht
PSV 2008 - 2009
-
- Berichten: 33309
- Lid geworden op: do jul 22, 2004 9:15 pm
-
- Berichten: 1968
- Lid geworden op: do sep 25, 2003 7:19 pm
- Locatie: Madrid
Het is een enorme softie, dat kunnen we niet ontkennen. En ik vind ook dat hij nog steeds(maar minder dan vorig jaar) te vaak zoekt naar de moeilijkste oplossing. Maar voetballen kan hij, en gezien zijn leeftijd zie ik hem nog wel richting de top doorgroeien.Ajax Rules schreef:Ik zag PSV vroeger niet zo vaak, maar nu ik Eredivisie Live heb, heb ik een paar keer live een helftje gezien.De Dominee schreef:Vindt iedereen die Affelay nou echt zo'n geweldenaar? Ik vind het maar een gehypte draver zonder overzicht...
En ja, ik vind hem echt heel goed. Balvast, en hij demareert zo makkelijk....
Ik vergelijk hem met Kaka. Die had als jonge speler dezelfde makke, wilde ook iedereen voorbij lopen en speelde weinig af. Dat is later verbeterd maar hij haalt nog steeds zijn toegevoegde waarde uit die versnellingen met de bal kort achter de aanval. Zo moet Afellay ook gaan spelen; je ziet dat hij dan ook veel doelgerichter is dan zijn productie tot nu toe deed vermoeden.
Onze Ko nietBlaaspijp schreef:Ko is met een C, hoor. En die houdt van aanvallen.

Over Affelay: misschien zie ik het niet goed. Wat ik zie is dat hij constant ballen opeist en vervolgens een egoistische dribbel inzet. Dat kan hij wel goed, maar het is (lang) niet altijd de beste oplossing. Hij speelt vervolgens zelden af en schiet steeds vaker op doel. Loopt teveel met de bal, zoekt daarmee de overtreding op.
Heb Kaka vroeger niet zien spelen, dus wellicht kan het nog wat worden met Affelay. Maar voorlopig ben ik in ieder geval niet wild van hem.
Face your fears and live your dreams, No Fear
www.sportwereld.nlSfeer in Eindhoven steeds koeler
Door PETER VAN DUYL
EINDHOVEN - Nu het seizoen niet helemaal naar wenst verloopt en de spanning stijgt, kruipen ze bij PSV steeds dichter tegen elkaar aan. Zowel donderdag als gisteren gingen de poorten van het trainingscomplex hermetisch op slot.
Aan de vooravond van het duel met NEC voegde de trainer er nog eens aan toe dat hij niet meer publiekelijk in detail wil treden over bepaalde zaken.
Eigenlijk, zo legde trainer Huub Stevens nog wel uit, was het de bedoeling om alleen donderdag een besloten training af te werken. Omdat de oefenmeester toen ziek was, deed hij de deuren bij PSV gisteren opnieuw dicht. ,,Het is vervelend voor de fans,’’ aldus Stevens. ,,Maar het zij zo.’’
De besloten training is in het voetbal een sterk oprukkend fenomeen. In augustus zei Stevens nog dat hij geen voorstander was van het trainen achter gesloten deuren, maar in dat opzicht is hij dus in razend tempo van zijn geloof gevallen. Hoe dat zo is gekomen, daarover zwijgt Stevens. ,,Ik heb genoeg gezegd, daar geef ik geen antwoord op,’’ was hij gisteren ouderwets stuurs.
En zo creëert zelfs de club waar sinds jaar en dag iedereen van harte welkom is geweest – zelfs in de jaren dat de laatste fase van de Champions League werd bereikt – een kloof met de buitenwacht. Het is andermaal een uiting van de veranderende, koelere sfeer die steeds nadrukkelijker om PSV heen hangt.
Stevens botste zondag op het trainingsveld voor het oog van de camera met Edison Méndez. Het was, vond hij, onder meer het gevolg van een krantenstukje waarin zijn woorden waren verdraaid. ,,Daarom ga ik geen discussies meer aan. Ik geef antwoord op vragen, maar treed niet meer in detail,’’ liet de oefenmeester optekenen.
PSV vervolgt vanavond de loodzware novembermaand met de uitbeurt bij NEC. Hoewel de Eindhovenaren dinsdagavond met 3-0 bij Olympique Marseille verloren, gelooft Stevens niet dat die uitslag een negatief effect op zijn elftal zal hebben.
,,Ik heb ook tegen Olympique Marseille voldoende goede dingen teruggezien. We zijn onszelf alleen vergeten te belonen. Ik geloof ook dat we er mentaal goed voorstaan. We hebben de laatste twee wedstrijden van de competitie gewonnen en in Marseille goed gespeeld. Er is niet één PSV-speler die geen goede instelling heeft. Ik zie hoe er wordt getraind en hoe ze bezig zijn de teleurstelling te verwerken. Dat vind ik klasse.’’
Nog voor de besloten training liet Stevens weten dat hij verwacht te kunnen beschikken over alle spelers die dinsdag in Marseille waren. Dat zou betekenen dat de licht geblesseerde Otman Bakkal en Ibrahim Afellay vanavond in Nijmegen beiden in actie kunnen komen.
There is only one difference between a madman and me. I am not mad.
Salvador Dali
Salvador Dali
- Ramona
- Erelid, Toto winner 03/04, 17/18, EC 08
- Berichten: 34515
- Lid geworden op: vr sep 12, 2003 5:58 pm
- Locatie: Nijmegen
Goh...en ik las net dat het zo gezellie is op de Herdgang enzo...

NEC- PSV is speciale wedstrijd voor Van der Linden
zat. 8 november 2008
Vandaag in de Gelderlander
NEC- PSV is speciale wedstrijd voor Van der Linden
Fysiotherapeut keert vanavond met PSV terug in ‘eigen’ stadion.
Met een brede grijns houdt Cees van der Linden zijn Nokia omhoog. Op de display staat een sms-bericht van Mario Been. De trainer van NEC informeert - met een smiley - of er nog blessures zijn bij PSV. De duim van de fysiotherapeut flitst over het toetsenbordje. Hij leest de tekst en drukt op verzenden: ‘Gaat je geen fluit aan’.
Tussen 1990 en 1995 speelde Van der Linden 164 officiële wedstrijden voor NEC, scoorde 24 keer en was daarna (van 2000 tot 2008) ook nog eens acht jaar de belangrijkste fysiotherapeut in De Goffert. PSV haalde hem dit seizoen naar Eindhoven. Vanavond staat NEC - PSV op de rol. „Een hele speciale wedstrijd voor mij,” weet Van der Linden. „ De eerste keer weer in mijn ‘eigen’ stadion. Mijn afscheid na de laatste thuiswedstrijd tegen NAC. Dat zal ik echt nooit meer vergeten. Dat iedereen was blijven zitten om mij uit te zwaaien. Heel bijzonder. En uniek.”
Hij kijkt alsof hij het weer beleeft. „ Zaterdag zal ik me hetzelfde voelen als een paar maanden geleden op mijn eerste werkdag bij PSV. Ik was gespannen. Kwam een uur te vroeg op De Herdgang. Ik vond het een bijzondere dag.” Van der Linden zat nog in dezelfde sport, maar stapte een andere wereld binnen. „Met alle respect voor NEC. Maar hier op de Herdgang ( het trainingscomplex van PSV, red) draait alles om het eerste. Jong PSV eet hier wel eens. Maar de voetbalschool zit hemelsbreed 400 meter verderop. Er werkt hier geloof ik één secretaresse. Alle andere afdelingen van PSV zitten op het stadion. De Herdgang ademt voetbal.”
En hij inhaleert met volle teugen. „Ik ga elke morgen om tien over zeven van huis. Om acht uur zijn we op De Herdgang. Technische staf en medische staf. Staat er een heerlijk ontbijt klaar. Kopje koffie erbij en dan nemen we dag door. Praten we over voetbal.” De man uit Oss voelt zich thuis in Eindhoven. „Er werken hier hele fijne mensen”, klinkt hij oprecht. „ Gewone mensen. Mijn collega Ferd van Odenhoven werken op basis van gelijkwaardigheid. Zelfs de contractbesprekingen hebben we samen gedaan. Ik werk onder dezelfde voorwaarden als Ferd.”
Hij roemt Luc van Agt, de inspanningsfysioloog („een vakman pur sang”) en is blij dat zijn voorganger Mart van den Heuvel teammanager geworden is. „We hebben de nodige overeenkomsten. We zijn allebei bezeten van ons vak en gek van voetbal. Mart is een echte clubman. Regelt ongelooflijk veel. Onlangs heb ik hem een compliment gemaakt. Na al die jaren zit er toch iemand anders op zijn plek. Maar medisch gezien houdt hij zich op de achtergrond. Vind ik knap.”
Toen de spelersgroep twee maanden lang geen blessures kende, gooide hij een balletje op bij Huub Stevens. In zijn NEC-tijd deden de trainers altijd een beroep op hem als ze bij de trainingspartij een mannetje te kort kwamen. Mocht Huub nu eens krap zitten... Het is er nog niet van gekomen. „Komt door hem”, wijst de fysiotherapeut quasi verontwaardigd naar buiten, waar Jan Wouters op het terras in het zonnetje geniet van zijn sigaretje. „Jan mag altijd meedoen.”
Gelukkig blijven er genoeg mooie dingen over. „ Dit klinkt misschien gek, maar voor de training een balletje trappen met Luc Nilis. Daar geniet ik van. Laatst deden we dat nog op Anfield Road. Mwah. Er zijn mindere plekken te bedenken”, grijnst Van der Linden, die na afloop van de wedstrijd in de Champions League het shirt van Dirk Kuijt kreeg. „Ik heb nog gewerkt met Dirk toen ik fysiotherapeut bij FC-Utrecht was. Supergaaf voor mijn zoon Ton. Die heeft nu al een aardige verameling. En allemaal echte wedstrijdhirts, hè. Laatst nog geruild met de fysio van Atletico. En hij heeft ze van Gabor Babos en Jonas Olsson. Het nationale shirt van Paraguay. Gekregen van Edgar Baretto.”
Daar komt vast en zeker het shirt van Ibrahim Afellay bij. „ De meest fantastische voetballer die ik ooit gezien heb”, klinkt het bewonderend. Maar of hij kan meespelen tegen NEC hangt mede van Cees van der Linden af, nu de middenvelder afgelopen dinsdag geblesseerd uitviel tegen Olympique Marseille. Hoe staat het eigenlijk met die blessure? „Dat ga ik je dus niet vertellen”, grijnst Van der Linden.
Bron: http://www.detrouwehonden.nl/
Allemachtig! Het wordt hoog tijd dat er op de Herdgang gevulde koeken worden uitgedeeld!Duke schreef:www.sportwereld.nlSfeer in Eindhoven steeds koeler
Door PETER VAN DUYL
EINDHOVEN - Nu het seizoen niet helemaal naar wenst verloopt en de spanning stijgt, kruipen ze bij PSV steeds dichter tegen elkaar aan. Zowel donderdag als gisteren gingen de poorten van het trainingscomplex hermetisch op slot.
Aan de vooravond van het duel met NEC voegde de trainer er nog eens aan toe dat hij niet meer publiekelijk in detail wil treden over bepaalde zaken.
Eigenlijk, zo legde trainer Huub Stevens nog wel uit, was het de bedoeling om alleen donderdag een besloten training af te werken. Omdat de oefenmeester toen ziek was, deed hij de deuren bij PSV gisteren opnieuw dicht. ,,Het is vervelend voor de fans,’’ aldus Stevens. ,,Maar het zij zo.’’
De besloten training is in het voetbal een sterk oprukkend fenomeen. In augustus zei Stevens nog dat hij geen voorstander was van het trainen achter gesloten deuren, maar in dat opzicht is hij dus in razend tempo van zijn geloof gevallen. Hoe dat zo is gekomen, daarover zwijgt Stevens. ,,Ik heb genoeg gezegd, daar geef ik geen antwoord op,’’ was hij gisteren ouderwets stuurs.
En zo creëert zelfs de club waar sinds jaar en dag iedereen van harte welkom is geweest – zelfs in de jaren dat de laatste fase van de Champions League werd bereikt – een kloof met de buitenwacht. Het is andermaal een uiting van de veranderende, koelere sfeer die steeds nadrukkelijker om PSV heen hangt.
Stevens botste zondag op het trainingsveld voor het oog van de camera met Edison Méndez. Het was, vond hij, onder meer het gevolg van een krantenstukje waarin zijn woorden waren verdraaid. ,,Daarom ga ik geen discussies meer aan. Ik geef antwoord op vragen, maar treed niet meer in detail,’’ liet de oefenmeester optekenen.
PSV vervolgt vanavond de loodzware novembermaand met de uitbeurt bij NEC. Hoewel de Eindhovenaren dinsdagavond met 3-0 bij Olympique Marseille verloren, gelooft Stevens niet dat die uitslag een negatief effect op zijn elftal zal hebben.
,,Ik heb ook tegen Olympique Marseille voldoende goede dingen teruggezien. We zijn onszelf alleen vergeten te belonen. Ik geloof ook dat we er mentaal goed voorstaan. We hebben de laatste twee wedstrijden van de competitie gewonnen en in Marseille goed gespeeld. Er is niet één PSV-speler die geen goede instelling heeft. Ik zie hoe er wordt getraind en hoe ze bezig zijn de teleurstelling te verwerken. Dat vind ik klasse.’’
Nog voor de besloten training liet Stevens weten dat hij verwacht te kunnen beschikken over alle spelers die dinsdag in Marseille waren. Dat zou betekenen dat de licht geblesseerde Otman Bakkal en Ibrahim Afellay vanavond in Nijmegen beiden in actie kunnen komen.

Maar serieus, de sfeer hangt af van de resultaten. Dat blijkt nu maar weer.
Het stinkt aan alle kanten!
-
- Site Admin & Toto winner WC 2010
- Berichten: 13820
- Lid geworden op: zo sep 28, 2003 6:24 pm
- Locatie: Amsterdam
Daarom zeggen we ook allemaal huphup NEC vanavond, duw PSV maar naar de rand van de afgrond! Dan gaat PSV er woensdag af tegen AZ in Alkmaar voor de beker en is het aan ons om ze op zeven punten te zetten en de crisis is een feit.
Ik straal al mijn positieve energie op NEC vanavond, hopelijk wordt het net zo'n feest als twee jaar geleden. (Heb nog nooit als een gillende malloot door het huis gerend, behalve tijdens NEC-PSV in die spannende slotfase van het seizoen 2006-2007) Dan is het morgen aan Ajax om niet voor die anticlimax te zorgen.
Ik straal al mijn positieve energie op NEC vanavond, hopelijk wordt het net zo'n feest als twee jaar geleden. (Heb nog nooit als een gillende malloot door het huis gerend, behalve tijdens NEC-PSV in die spannende slotfase van het seizoen 2006-2007) Dan is het morgen aan Ajax om niet voor die anticlimax te zorgen.