Pagina 1 van 12
Rosenborg BK - Ajax 24-08-2017
Geplaatst: ma aug 21, 2017 2:35 pm
door Thijs
Donderdag om 20.45 uur ons...laatste Europese duel voor dit seizoen? Of gaan we die gasten gewoon even verslaan met 0-2?
Ik durf nog steeds niet aan uitschakeling te denken. Zal wel moeten, maar...het kan toch niet jongens?
Re: Rosenborg BK - Ajax 24-08-2017
Geplaatst: ma aug 21, 2017 3:38 pm
door Cruijff
Understatement om te zeggen dat we onszelf afgelopen donderdag geen goede dienst hebben bewezen.
Maar ik hoor diverse Ajacieden praten op een toon alsof het Europese seizoen reeds voorbij is. Weiger ik me bij neer te leggen, zo ontzettend goed toonde dat Rosenborg zich niet en Ajax kan echt wel véél minder slecht voor de dag komen dan donderdag gebeurde.
Met het omkeren van deze wedstrijd kan ook juist precies weer het kantelpunt komen waardoor je gewoon nog een goed seizoen gaat draaien.
Re: Rosenborg BK - Ajax 24-08-2017
Geplaatst: ma aug 21, 2017 4:47 pm
door brigade zuid
Geef Ajax 25-30 procent kans. Zo vaak wint Ajax geen Europese uitwedstrijd en die lui kunnen lekker achterover leunen.
Re: Rosenborg BK - Ajax 24-08-2017
Geplaatst: ma aug 21, 2017 4:55 pm
door Demosthenes
Geef Ajax 25-30 procent kans. Zo vaak wint Ajax geen Europese uitwedstrijd en die lui kunnen lekker achterover leunen.
De laatste uitoverwinning was in de poule vorig seizoen?
Denken dat Ajax geen tegendoelpunt krijgt vind ik te optimistisch, Rosenborg zal zeker scoren. Een 1-2 is ook prima, maar twee doelpunten in een Europese uitwedstrijd, lijkt me lastig voor dit elftal. Ziyech zal in bloedvorm moeten zijn
Re: Rosenborg BK - Ajax 24-08-2017
Geplaatst: ma aug 21, 2017 5:02 pm
door brigade zuid
Zo uit mijn hoofd was de laatste uitoverwinning vorig jaar in de voorronde tegen Panathinaikos.
Re: Rosenborg BK - Ajax 24-08-2017
Geplaatst: ma aug 21, 2017 5:41 pm
door Marillion
Het is wel weer eens tijd dus maar het zal een lastig karwei worden. Aan de andere kant iedere overwinning volstaat om door te gaan. Als we de bekende begrotingsvergelijking erbij pakken (dat doen we doorgaans ook graag als Ajax de kleinere club is) dan zou het geen probleem mogen zijn.
Cruciale wedstrijd dit. Want als we eruit gaan zal de druk nog verder toenemen. Heel veel slechter dan dit hadden we niet aan het seizoen kunnen beginnen.
Re: Rosenborg BK - Ajax 24-08-2017
Geplaatst: di aug 22, 2017 7:17 am
door Toppie
0-3

Re: Rosenborg BK - Ajax 24-08-2017
Geplaatst: di aug 22, 2017 9:57 am
door Cruijff
brigade zuid schreef:Zo uit mijn hoofd was de laatste uitoverwinning vorig jaar in de voorronde tegen Panathinaikos.
In de
poule tegen Panathinaikos, ja.
Alleen PAOK en Panathinaikos werden uit gewonnen, beide keren met behoorlijk slecht voetbal.
Standard Luik uit speelde Ajax, ondanks een B opstelling, wel een erg goede pot. Leek lang 0-1 te blijven, maar nadat Diederik Boer na rust vaker onder vuur werd genomen door Standard moest ie toch de 1-1 binnenlaten.
Re: Rosenborg BK - Ajax 24-08-2017
Geplaatst: di aug 22, 2017 11:46 am
door De Dominee
Ajax gaat erop en erover, alles frustraties worden eruit gespeeld: 1-4.

Re: Rosenborg BK - Ajax 24-08-2017
Geplaatst: di aug 22, 2017 12:24 pm
door Demosthenes
De Dominee schreef:Ajax gaat erop en erover, alles frustraties worden eruit gespeeld: 1-4.

Rosenborg staat op de UEFA-ranglijst op 158, één plaats onder Groningen! Dat moet toch lukken voor nummer 25 op die lijst.
https://www.uefa.com/memberassociations ... ings/club/
Re: Rosenborg BK - Ajax 24-08-2017
Geplaatst: di aug 22, 2017 12:46 pm
door Mano
De spelers zijn zich ook bewust dat het alles of niks is donderdag. Er zal gestreden worden.
ik ben bang voor het blinde paarden gedrag waarbij te veel mensen voor de bal staan. Die zorgt altijd voor de tegentreffer. (Ook ten tijde van Bosz)
Re: Rosenborg BK - Ajax 24-08-2017
Geplaatst: di aug 22, 2017 5:00 pm
door Wie kent Cees de Wolf nog?
Die tegentreffer maakt eigenlijk geen ruk uit, want Ajax moet 2x scoren. Ik heb er een hard hoofd in als we 0-1 winnen en het dan op penalty's aan komt....
Re: Rosenborg BK - Ajax 24-08-2017
Geplaatst: di aug 22, 2017 5:09 pm
door brigade zuid
Het is idd wel relaxed dat we gewoon een tegendoelpunt kunnen hebben, we moeten evengoed twee keer scoren.
Re: Rosenborg BK - Ajax 24-08-2017
Geplaatst: di aug 22, 2017 5:18 pm
door Cruijff
Mano schreef:De spelers zijn zich ook bewust dat het alles of niks is donderdag. Er zal gestreden worden.
ik ben bang voor het blinde paarden gedrag waarbij te veel mensen voor de bal staan. Die zorgt altijd voor de tegentreffer. (Ook ten tijde van Bosz)
Klopt. Zowel onder Bosz als onder De Boer diverse keren dat blinde paarden gedrag gezien.
Dan gaan ze bijvoorbeeld sommige vrije trappen heel snel en haastig nemen, zonder ff te kijken welke spelers er vrij staan.
Re: Rosenborg BK - Ajax 24-08-2017
Geplaatst: di aug 22, 2017 5:40 pm
door Sandro
1-3, het gaat nog goed komen.
Re: Rosenborg BK - Ajax 24-08-2017
Geplaatst: di aug 22, 2017 5:56 pm
door Marillion
Ik verwacht eigenlijk ook dat Ajax dit nog gaat repareren. Al scheelt het misschien dat ik tijdens de eerste wedstrijd in een berghut zat en er dus niets van heb meegekregen los van de uitslag.
Uitschakeling is natuurlijk nooit leuk maar met de herinnering van vorig seizoen nog vers in het geheugen kan ik het me niet voorstellen dat de spelers dit nu laten gebeuren. Ajax heeft toch zeker gewoon veel beter materiaal dan Rosenborg? Nou, één potje winnen volstaat om gewoon de loting in te gaan voor de groep.
Re: Rosenborg BK - Ajax 24-08-2017
Geplaatst: di aug 22, 2017 11:27 pm
door Giacomo Puccini
Keizer: 'Ajax zonder Europees voetbal, dat kan niet, is geen optie'. De spijker op zijn kop. Ik kijk uit naar een seizoen met minimaal 10 spannende Europacup avonden, avondwedstrijden waarbij veel op het spel staat, een kans om als ploeg te groeien. Ajax hoort Europees te spelen, helemaal met vorig seizoen in het achterhoofd.
Ik heb alleen helaas geen goed gevoel over morgen. Ajax gaat er geen 3 maken. We zullen daarom weinig fouten mogen maken, wat onmogelijk is met onze achterhoede en Schöne als.controleur. Van de Beek op 6 beviel me prima tegen Groningen, maar Keizer zal wel weer terugvallen op automatismes o.i.d. Die Noren zijn stug. Geen wereldploeg, maar het is lastig tegen ze voetballen. Ajax zal moeten vlammen.
Ik schat de kans om door te gaan op rond de 50%.
Re: Rosenborg BK - Ajax 24-08-2017
Geplaatst: wo aug 23, 2017 7:48 am
door wimpey
Het Ajax van vorige week was het slechtste sinds dat van Bassie en dat van Blind. Ik vrees dat er te weinig voetbal en afstemming in het elftal zit om die Noren thuis te verslaan. Als Noor zou ik de backs van Ajax alle ruimte geven om te ballen en de as potdicht sealen.
Re: Rosenborg BK - Ajax 24-08-2017
Geplaatst: wo aug 23, 2017 7:52 am
door Mano
wimpey schreef:Het Ajax van vorige week was het slechtste sinds dat van Bassie en dat van Blind. Ik vrees dat er te weinig voetbal en afstemming in het elftal zit om die Noren thuis te verslaan. Als Noor zou ik de backs van Ajax alle ruimte geven om te ballen en de as potdicht sealen.
Een klok dat stuk is, heeft de tijd 2x per dag goed. Oftewel Dijks zal toch weleens 1x een goeie voorzet geven

Re: Rosenborg BK - Ajax 24-08-2017
Geplaatst: wo aug 23, 2017 9:38 am
door Demosthenes
Vorige week het slechtste Ajax ooit? Als ik de wedstrijdverslagen, tijdens de wedstrijd op AT, lees zie ik toch zeker tien keer per jaar voorbijkomen dat het "slechtste Ajax ooit" speelt/speelde. Dat noem ik teleurstelling, want onder FdB was het bijna iedere wedstrijd zo slecht, onder Bosz zag je een elftal groeien en onder Keizer is dat weer weggezakt, waarbij is nog steeds denk dan alles rond Appie daar een grote rol in speelt. buiten het vertrek van Sanchez.
Vol zelfvertrouwen de druk opvoeren, maar dan wel het middenveld in de gaten houden, niet als een gek naar voren lopen. Schöne, ondanks zijn beperkingen, opstellen en in de spits wordt het Dolberg, ook voor hem is het "alles of niets".
Re: Rosenborg BK - Ajax 24-08-2017
Geplaatst: do aug 24, 2017 6:49 am
door Sandro
Younes zal wel spelen vanavond want hersteld. De grote vraag is wie er in de spits zal staan. Lijkt er toch op dat het Dolberg wordt.
Re: Rosenborg BK - Ajax 24-08-2017
Geplaatst: do aug 24, 2017 7:04 am
door Ajaciedjuh
Sandro_Calaaabro schreef:Younes zal wel spelen vanavond want hersteld. De grote vraag is wie er in de spits zal staan. Lijkt er toch op dat het Dolberg wordt.
Vanavond telt maar 1 ding en dat is resultaat. Ik zou starten met Huntelaar, omdat Dolberg nog niet in vorm is.
Re: Rosenborg BK - Ajax 24-08-2017
Geplaatst: do aug 24, 2017 7:12 am
door Sandro
Zou ik ook doen.
Maar misschien denkt Keizer eraan om te beginnen met Dolberg en een gretige Huntelaar achter de hand te houden voor als het niet loopt (?).
Re: Rosenborg BK - Ajax 24-08-2017
Geplaatst: do aug 24, 2017 7:18 am
door Giacomo Puccini
Jongens kom op, niet raar doen nu. Dolberg is een geweldige spits, die zet je er natuurlijk niet naast als het er om gaat. Zeker niet ten faveure van een trage, 34-jarige Huntelaar. Die gooien we het laatste kwartier er in als Plan B
De kans dat Dolberg vanavond zijn vorm weer te pakken heeft lijkt me wel even wat groter dan dat Huntelaar vanavond zijn vorm van 5 jaar geleden weer terugheeft.
Re: Rosenborg BK - Ajax 24-08-2017
Geplaatst: do aug 24, 2017 7:34 am
door wimpey
Finale was toch 24 Mei? 3 maanden later is Europa na 4 potjes waarschijnlijk voorbij. Schandalig!
