Pagina 1 van 8

PEC Zwolle - Ajax 11-11-2012

Geplaatst: do nov 08, 2012 9:18 am
door Thijs
Op de elfde van de elfde in het jaar twaalf, PEC-uit.

Ik ben nog een beetje brak, dus ik hou het bij: :ajaxscarf.gif:

Eindelijk om 14.30 uur.

Re: PEC Zwolle - Ajax 11-11-2012

Geplaatst: do nov 08, 2012 12:45 pm
door Marillion
Hopelijk zijn die twee extra uren voldoende want het is zo onderhand wel weer eens tijd voor drie punten. Op 1 december treffen we PSV. Voor die tijd ontmoeten we Zwolle, VVV en Roda. Als we nog een beetje in het spoor willen blijven moeten dat 9 punten zijn.

Re: PEC Zwolle - Ajax 11-11-2012

Geplaatst: vr nov 09, 2012 2:13 pm
door wimpey
Ongewenste gast op training Ajax
Van onze Telesportredactie
De training van Ajax werd vrijdagochtend noodgedwongen korte tijd onderbroken. Een Balkan-achtig type 'bestormde' het veld en wilde een petitie aan Frank de Boer overhandigen. De trainer dirigeerde de ongewenste gast met zachte dwang van het veld.

Al snel waren op De Toekomst ook de veiligheidsmensen ter plekke, waarna de man in kwestie werd afgevoerd. Ajax is in voorbereiding op de confrontatie van zondag tegen PEC Zwolle.

--> een ééncellige die de ééncellige onder handen wilde nemen? :hypocrite.gif:

Re: PEC Zwolle - Ajax 11-11-2012

Geplaatst: vr nov 09, 2012 2:16 pm
door Thijs
Die Sulejmani he, doet ook alles om weer bij de selectie te komen! :ajaxsmiley.gif:

Re: PEC Zwolle - Ajax 11-11-2012

Geplaatst: vr nov 09, 2012 2:30 pm
door El Clavo
Het bleek een Roemeense scout te zijn :smallgrin.gif:

Re: PEC Zwolle - Ajax 11-11-2012

Geplaatst: vr nov 09, 2012 2:31 pm
door Demosthenes
El Clavo schreef:Het bleek een Roemeense scout te zijn :smallgrin.gif:
Van de club waarmee Ajax gaat samenwerken? Is die samenwerking al rond?

Re: PEC Zwolle - Ajax 11-11-2012

Geplaatst: vr nov 09, 2012 6:55 pm
door Mr. Ajax
Demosthenes schreef:
El Clavo schreef:Het bleek een Roemeense scout te zijn :smallgrin.gif:
Van de club waarmee Ajax gaat samenwerken? Is die samenwerking al rond?
Met welke Roemeense club gaat Ajax samenwerken dan?

Re: PEC Zwolle - Ajax 11-11-2012

Geplaatst: vr nov 09, 2012 9:00 pm
door peter
Otelul Galati.

:smallgrin.gif:

Re: PEC Zwolle - Ajax 11-11-2012

Geplaatst: za nov 10, 2012 4:02 pm
door 999
Wedstrijdselectie Ajax voor Zwolle: Lukoki weer terug, Sulejmani nog niet


Frank de Boer heeft zaterdagmiddag zijn selectie bekendgemaakt voor de competitiewedstrijd tegen PEC Zwolle. De schorsing van Eyong Enoh is teruggebracht, wat betekent dat hij gewoon inzetbaar is zondag tegen PEC Zwolle. Ook Jody Lukoki is door De Boer in de selectie opgenomen. De Boer was gisteren zeer positief over Sulejmani, maar de Serviër keert nog niet terug in de selectie. De talenten Denswil en Andersen zijn er niet bij.

De wedstrijdselectie bestaat uit de volgende spelers:

Kenneth Vermeer
Toby Alderweireld
Niklas Moisander
Christian Poulsen
Eyong Enoh
Christian Eriksen
Siem de Jong
Daley Blind
Tobias Sana
Lasse Schöne
Derk Boerrigter
Jasper Cillessen
Ricardo van Rhijn
Jody Lukoki
Mitchell Dijks
Viktor Fischer
Ryan Babel
Joël Veltman

Re: PEC Zwolle - Ajax 11-11-2012

Geplaatst: za nov 10, 2012 4:38 pm
door peter
Veltman wel en Denswil niet? Wat een rare keuze.

Re: PEC Zwolle - Ajax 11-11-2012

Geplaatst: za nov 10, 2012 6:41 pm
door wimpey
Peter schreef:Veltman wel en Denswil niet? Wat een rare keuze.
Denswil debuteerde tegen Vitesse dan ook belabberd. Gaf de 0-2 weg en zette Reis vrij voor de keeper, die de 0-3 had kunnen maken.

Re: PEC Zwolle - Ajax 11-11-2012

Geplaatst: za nov 10, 2012 7:30 pm
door peter
Twee grote fouten, maar om hem dan vervolgens maar weer te laten vallen is mij te makkelijk. Speelde voor de rest namelijk wel aardig.

Re: PEC Zwolle - Ajax 11-11-2012

Geplaatst: za nov 10, 2012 7:47 pm
door Frisse
De Boer wil het hele seizoen al één verdedigende rechtspoot en één linkspoot op de bank.

Vind overigens dat De Boer er wel een handje van heeft om talenten er een keertje bij te halen en dan weer af te laten vallen. Doet hij misschien wat te makkelijk over. In het geval van Denswil zeker, want die jongen zat al een beetje in een dip.

Re: PEC Zwolle - Ajax 11-11-2012

Geplaatst: za nov 10, 2012 7:49 pm
door Demosthenes
Peter schreef:Twee grote fouten, maar om hem dan vervolgens maar weer te laten vallen is mij te makkelijk. Speelde voor de rest namelijk wel aardig.
Snap ik ook niet, Ajax 1 is toch bij uitstek het elftal om van je fouten te leren! :1evil.gif:

Heeft het TH enig vertrouwen in Denswil, dan had hij begin van het seizoen verhuurd moeten worden, die jongen speelde als eerstejaars-A al in de A1, mocht wel eens met Jong Ajax meedoen (Ik heb dat gelezen, Jong Ajax op maandagavond zie ik zelden) en speelt nog steeds in Jong Ajax. Hij kan alleen beter worden als hij tegen een aanvaller die misschien wel beter/gelijkwaardig is.

Tot een jaar of twee geleden werd hij gezien als een van de grootste talenten, dat was hij toen ook, maar ontwikkelen doe je door tegen sterkere tegenstanders te spelen.

Re: PEC Zwolle - Ajax 11-11-2012

Geplaatst: zo nov 11, 2012 9:27 am
door sander
Hopelijk gaat het vanavond in Studio Sport over de wedstrijd en niet over andere zaken

Re: PEC Zwolle - Ajax 11-11-2012

Geplaatst: zo nov 11, 2012 9:46 am
door 999
:)

Re: PEC Zwolle - Ajax 11-11-2012

Geplaatst: zo nov 11, 2012 10:43 am
door Ajax Rules
Frisse schreef:Vind overigens dat De Boer er wel een handje van heeft om talenten er een keertje bij te halen en dan weer af te laten vallen. .
Ja, jammer dat Boccara ook weer helemaal uit beeld is. Of raakt die geen pepernoot meer?

Re: PEC Zwolle - Ajax 11-11-2012

Geplaatst: zo nov 11, 2012 10:54 am
door 999
Jaap Stam: van kinds af aan supporter van Ajax, fantastische club



Bij tegenstander PEC Zwolle zit Jaap Stam op de bank. De voormalig verdediger van Ajax trainde enige tijd de verdedigers van Ajax. Inmiddels is hij assistent-coach bij PEC Zwolle. Stam is ook als trainer ambitieus en hoopt uiteindelijk in de Premier League terecht te komen

In het Algemeen Dagblad kijkt Stam onder andere terug naar zijn periode bij Ajax. Ik heb écht altijd wat met Ajax gehad. Bij ons in Kampen zijn enorm veel Ajax-fans, sowieso in deze hele regio. Ook ik was van kinds af aan supporter van Ajax. Ze zijn wel eens wezen kijken toen ik bij FC Zwolle speelde, maar het is nooit concreet geworden."

"Na Milan terug gaan naar PSV was niet logisch. Veel mensen gaan er zomaar vanuit dat als in je in Nederland terugkeert, je meteen terug gaat naar de club waar je hebt gespeeld. Dat vind ik onzin. Martin van Geel, die ik nog kende van Willem II en toen technisch directeur was van Ajax, speelde een belangrijke rol."

"In zekere zin was de cirkel dus rond toen ik alsnog naar Ajax ging. Het was puur een gevoelskwestie. In mijn carrière heb ik alle beslissingen gemaakt op gevoel. En het gevoel dat ik bij Ajax had, werd bevestigd toen ik er speelde. Fantastische club, zonder andere clubs tekort te doen. Veel mensen hoor je zeggen 'Ajax is arrogant'. Als je daar speelt, merk je snel dat dat niet zo is."
AD

Re: PEC Zwolle - Ajax 11-11-2012

Geplaatst: zo nov 11, 2012 10:58 am
door Ajaciedjuh
Geweldige persoonlijkheid :biggthumpup.gif:

Re: PEC Zwolle - Ajax 11-11-2012

Geplaatst: zo nov 11, 2012 11:10 am
door Ajax Rules
Hij had als voetballer een geweldige uitstraling, maar ik vind hem eerlijk gezegd nooit interessant om naar te luisteren. Als analist bij EL braakte hij louter cliches uit. Ik vraag me inmiddels zelfs af of hij jonge Ajax-verdedigers veel zou kunnen leren. (Misschien wel hoor, maar ben gewoon minder overtuigd dan voorheen).

Re: PEC Zwolle - Ajax 11-11-2012

Geplaatst: zo nov 11, 2012 11:27 am
door Demosthenes
Als Stam met de bal opkwam (Had hij dat ooit gedaan?) dan gebeurde er iets positiefs in het stadion; iedereen wist dat hij de bal zou verspelen, maar het ging om de wil, de drang naar voren, de energie die daardoor bij anderen vrij kwam, ik heb ervan genoten. Jammer dat hij maar een jaar (+ paar wedstrijden) bij Ajax speelde. Ik mis die drang nu.

Re: PEC Zwolle - Ajax 11-11-2012

Geplaatst: zo nov 11, 2012 11:57 am
door 999
De Stam die we ( jullie ) hebben gezien bij AJAX was/is natuurlijk van een heel ander nivo dan wat hij op zijn buitenlands ( zelfs bij Psv ) avontuur liet zien ...

Re: PEC Zwolle - Ajax 11-11-2012

Geplaatst: zo nov 11, 2012 12:06 pm
door Laudrup
Stam is gewoon een held.

Re: PEC Zwolle - Ajax 11-11-2012

Geplaatst: zo nov 11, 2012 12:14 pm
door 999
Ta, goede voetballer .. Maar een held ??? ..

Re: PEC Zwolle - Ajax 11-11-2012

Geplaatst: zo nov 11, 2012 12:35 pm
door 999
En gaat Pec Zwolle een probleem worden of voetballen we als AJAX zijnde ons naar een makkelijke overwinning ? ...