Pagina 1 van 8
Slovan Bratislava-Ajax 27-08-2009 18:30
Geplaatst: vr aug 14, 2009 2:57 pm
door MIKE_ZUID2 (ASR_AFCA)
Ik zie dat de voorverkoop morgen begint :
http://www.ajax.nl/Tickets-artikel/Slov ... C-Ajax.htm
Hoeveel kaarten heeft Ajax gekregen?
En klopt het stuk nog van de korting, of staat dat er nog per abuis in ???
Re: Slovan Bratislava-Ajax 27-08-2009 18:30
Geplaatst: ma aug 24, 2009 12:51 pm
door martijn401
Uhrin stapt op als trainer van Slovan Bratislava
24/08/2009 12:51
Slovan Bratislava moet op zoek naar een nieuwe trainer. Dusan Uhrin heeft zijn ontslag ingediend na een teleurstellende week, waarin de Slowaakse club twee wedstrijden ruim verloor.
Na de 5-0 nederlaag bij Ajax donderdag in de vierde voorronde van de Europa League, ging Slovan zondag met 3-0 onderuit in het uitduel met laagvlieger Tatran Presov.
'Ik neem de nederlagen tegen Ajax en Presov voor mijn rekening', verklaarde Uhrin. 'Ik heb het gevoel dat ik Slovan niet meer kan helpen en heb mijn ontslag ingediend.'
vi.nl
Re: Slovan Bratislava-Ajax 27-08-2009 18:30
Geplaatst: di aug 25, 2009 7:54 am
door Toppie
Lekker met een B team starten alle mogelijke verhuur of verkoop jongens erin , kunnen we nog wat hopelijk verslijten anders op marktplaats
Re: Slovan Bratislava-Ajax 27-08-2009 18:30
Geplaatst: di aug 25, 2009 9:47 am
door peter
Lijkt me niet handig, want al die lui mogen dan niet meer meedoen in Europese competities. Niet dat ik denk dat er veel clubs, die Europees spelen, interesse hebben, maar toch.
Gewoon jongens als Zeegelaar, Donald en de Jong voor de leeuwen.
Re: Slovan Bratislava-Ajax 27-08-2009 18:30
Geplaatst: di aug 25, 2009 11:26 am
door Daniel
Je wilde toch vastigheid? Een team dat steeds verandert was niet goed volgens jou.
Re: Slovan Bratislava-Ajax 27-08-2009 18:30
Geplaatst: di aug 25, 2009 11:58 am
door peter
Ik wil vastigheid, maar niet in potjes die er niet toe doen. Of wil jij in deze nietszeggende pot je hele eerste elftal inzetten met als gevolg dat je zondag tegen Heracles een uitgebluste indruk kan maken. Totaal nutteloos om risico te nemen in een dergelijk potje, wat mij betreft. Hoe ik zou spelen, zou weer afhangen van wie er weggaan. Gaat Cvitanich weg dan zou ik hem niet opstellen, maar anders wel. Gewoon met Sulejmani erbij en daarachter een Donald, De Jong en Enoh of De Zeeuw.
Je moet gewoon in de competitie en in potjes die er wel toe doen met de vaste krachten spelen. Seizoen duurt nog lang zat en met een 5-0 aggregate heb je niets te vrezen hier. Bereid je maar lekker voor op zondag zou ik dan zeggen.
Re: Slovan Bratislava-Ajax 27-08-2009 18:30
Geplaatst: di aug 25, 2009 1:24 pm
door Thijs
Bratislava gaat er vast ook niet meer voor, dus wij moeten ook rustig aan doen.
---------------Vermeer
-vd Wiel----Wielaert---Vertonghen----Atouba
----------Vd Heijden--------
---Donald------De Jong------Emanuelson---
---------Cvitanich---------Sulejmani
Nouja, ben er zelf ook nog niet uit, maar Suarez sowieso niet opstellen. Niet in de picture laten komen, laten rusten, dan is 'ie in Almelo weer scherp. Alderweireld ook even een wedstrijdje laten rusten (staat er plotsklaps vanaf nu alles in, een midweekje rustig aan doen is geen overbodige luxe.) Enoh en Aissati vanwege de Ramadan ook niet brengen, zodat we kunnen genieten van de traptechniek van Jan-Arie. Donald speelminuten laten maken, Siem (toch een favo) ook, en Dario mag zich bewijzen. Ook Vermeer in de basis zodat hij weer een wedstrijdje meepakt.
Op de bank: Steek, De Zeeuw, Enoh, Aissati, Suarez, Alderweireld
Mocht Bratislava vliegensvlug 3-0 maken dan brengen we Suarez erin die dan snel de 3-3 maakt. Case closed!
Re: Slovan Bratislava-Ajax 27-08-2009 18:30
Geplaatst: di aug 25, 2009 1:27 pm
door Jeroen126
Hoeveel kaarten zijn er inmiddels verkocht, Thijs? Ga zelf niet, maar gaan toch meer bekende dan ik verwacht had. Hoe dan ook, veel meer dan 300 zal het niet zijn, vrees ik.
Re: Slovan Bratislava-Ajax 27-08-2009 18:30
Geplaatst: di aug 25, 2009 1:33 pm
door Thijs
Ik heb geen idee Jeroen, ben deze week niet meer in de Arena. Zal wel rond de 300 liggen, veel meer zullen het er niet zijn. Denk ook dat iedereen de poulefase afwacht, ikzelf ook. Ik hoop op Celtic.

Re: Slovan Bratislava-Ajax 27-08-2009 18:30
Geplaatst: di aug 25, 2009 3:44 pm
door Thijs
25 augustus 2009
Martin Jol heeft 19 spelers geselecteerd voor de returnwedstrijd in de Europa League tegen Slovan Bratislava. George Ogararu en Kennedy maken onder meer deel uit van de negentienkoppige selectie, die woensdagochtend in het vliegtuig stapt richting Slowakije. Slovan Bratislava - Ajax wordt donderdag vanaf 18.30 uur gespeeld in het Tehelné Pole Stadion in Bratislava.
De 19 geselecteerde Ajacieden:
Maarten Stekelenburg
Kenneth Vermeer
Gregory van der Wiel
Jan Vertonghen
Thimothée Atouba
Urby Emanuelson
Miralem Sulejmani
Luis Suarez
Rob Wielaert
Toby Alderweireld
Dario Cvitanich
Eyong Enoh
Siem de Jong
Vurnon Anita
Mitchell Donald
George Ogararu
Kennedy
Demy de Zeeuw
Marvin Zeegelaar
Ajax
Geen Aissati en Rommedahl dus.
Re: Slovan Bratislava-Ajax 27-08-2009 18:30
Geplaatst: di aug 25, 2009 3:47 pm
door Vedette-10-
niks
Re: Slovan Bratislava-Ajax 27-08-2009 18:30
Geplaatst: di aug 25, 2009 4:09 pm
door Toppie
Vedette-10- schreef:Kennedy en Rommedahl worden verkozen boven Danillo en Lazic.

Bj welke club spelen die

Re: Slovan Bratislava-Ajax 27-08-2009 18:30
Geplaatst: di aug 25, 2009 4:57 pm
door Daily Blind
Deze trainer is totaal niet te volgen!
Re: Slovan Bratislava-Ajax 27-08-2009 18:30
Geplaatst: di aug 25, 2009 5:03 pm
door Vedette-10-
niks
Re: Slovan Bratislava-Ajax 27-08-2009 18:30
Geplaatst: di aug 25, 2009 5:04 pm
door Daily Blind
Laatste training voor trip naar Slowakije
25 augustus 2009
In de aanloop naar de Europese return tegen Slovan Bratislava belegden de Ajacieden van Martin Jol dinsdag hun laatste training op Amsterdamse bodem. Op de Toekomst werd het publiek getrakteerd op een gevarieerde oefensessie. Woensdag reist de selectie naar Slowakije, waar 's avonds wordt getraind in het Tehelné Pole Stadion van Slovan Bratislava.
In hetzelfde stadion staan de Amsterdammers donderdag tegenover de kampioen van Slowakije. Slovan Bratislava - Ajax begint donderdag om 18.30 uur.
Ondanks het druilerige weer trok de ochtendtraining op de Toekomst veel publiek. 'Gewapend' met paraplu's en (soms ook) een regenjas zagen de Ajax-fans hun favorieten ruim anderhalf uur aan het werk. De Ajacieden die zondag, in het duel met Sparta Rotterdam, basisspeler waren, leverden elders op de Toekomst hun trainingsarbeid. De basisklanten legden zich vooral toe op voet- en kopvolley. Met conditie- en hersteltrainer René Wormhoudt als scheidsrechter, maakten de Ajacieden er een fanatiek duel van.
Na de vrije maandag moesten vandaag vooral de zondag niet-ingezette Ajacieden plus de wisselspelers uit het duel met Sparta aardig aan de bak. Op het grote kunstgrasveld hield onder meer Martin Jol een oogje in het zeil. De trainer schotelde de wisselspelers, en zij die daar verder vanaf zitten, ook een mini-partij voor. Daarnaast werd onder meer geoefend op voorzetten en afronden op doel.
Ik zie dat hij ook het MvB draaiboek heeft gevonden voor de trainingen.
Re: Slovan Bratislava-Ajax 27-08-2009 18:30
Geplaatst: di aug 25, 2009 5:45 pm
door Duke
Re: Slovan Bratislava-Ajax 27-08-2009 18:30
Geplaatst: di aug 25, 2009 5:52 pm
door Wie kent Cees de Wolf nog
Vedette-10- schreef:Kennedy en Rommedahl worden verkozen boven Danillo en Lazic.

Je bedoelt de Lazic die gisteravond tegen Jong AZ kennelijk zo dramatisch speelde dat ie al binnen een uur gewisseld werd?
Re: Slovan Bratislava-Ajax 27-08-2009 18:30
Geplaatst: di aug 25, 2009 8:04 pm
door 999
Aissati en Rommedahl blijven thuis
AMSTERDAM - Ajax reist zonder Ismaïl Aissati en Dennis Rommedahl naar Slowakije voor de return in de kwalificatieronde van de Europa League tegen Slovan Bratislava.
Middenvelder Aissati laat verstek gaan vanwege de ramadan, Rommedahl krijgt rust van trainer Martin Jol. Ook Bruno Silva blijft achter in Amsterdam, de rechtsback uit Uruguay is ziek.
Jol heeft George Ogararu als vervanger van Silva opgenomen in zijn selectie van negentien man. Eyong Enoh en Thimothée Atouba, die zondag in de competitiewedstrijd tegen Sparta rust kregen, keren terug in de selectie. Oleguer, Evander Sno en Rasmus Lindgren maken opnieuw geen deel uit van de groep. Zij mogen vertrekken bij Ajax.
Ajax won afgelopen donderdag de thuiswedstrijd tegen Slovan Bratislava met 5-0. Donderdag volgt de return in Slowakije. De winnaar van de dubbele ontmoeting plaatst zich voor de groepsfase van de Europa League. (ANP)
Re: Slovan Bratislava-Ajax 27-08-2009 18:30
Geplaatst: di aug 25, 2009 8:42 pm
door Daily Blind
We zijn net 5 wedstrijden onderweg en we beginnen al over rust

Re: Slovan Bratislava-Ajax 27-08-2009 18:30
Geplaatst: di aug 25, 2009 8:45 pm
door peter
Maar goed dat we nog geen sterke spits hebben, want wie moet die jongen nu voorzien van voorzetten vanaf de vleugel?

Re: Slovan Bratislava-Ajax 27-08-2009 18:30
Geplaatst: di aug 25, 2009 8:47 pm
door Daily Blind
Peter schreef:Maar goed dat we nog geen sterke spits hebben, want wie moet die jongen nu voorzien van voorzetten vanaf de vleugel?

In dat geval houden we wel balbezit bij al die domme uittrappen van Stekelenburg die nu nooit aankomen..
Re: Slovan Bratislava-Ajax 27-08-2009 18:30
Geplaatst: di aug 25, 2009 8:50 pm
door Jöhnk
Zo, dit wordt de eerste wedstrijd van Ajax die ik dit seizoen ga bekijken. Ondanks de wanprestatie van afgelopen zondag, heb ik er toch wel zin in. Benieuwd wat Jol er tot op heden van gebrouwen heeft.
Re: Slovan Bratislava-Ajax 27-08-2009 18:30
Geplaatst: di aug 25, 2009 8:51 pm
door Wie kent Cees de Wolf nog
Zlatan Son of God schreef:We zijn net 5 wedstrijden onderweg en we beginnen al over rust

Daar snap ik inderdaad ook geen ruk van. Eerst kreeg Atouba na een wedstrijd (nog niet eens een hele) rust en nu Rommedahl weer. Wat ís dit voor vreemde smoes?
Re: Slovan Bratislava-Ajax 27-08-2009 18:30
Geplaatst: di aug 25, 2009 8:52 pm
door Jöhnk
Jol is een aanhanger van het roulatiesysteem?
Re: Slovan Bratislava-Ajax 27-08-2009 18:30
Geplaatst: di aug 25, 2009 9:03 pm
door Wie kent Cees de Wolf nog
Hij haalt ze inderdaad uit de roulatie, ja.
