Bij De Klassieker ken ik meer dan genoeg combi / wedstrijdverboden ontwijkende Zuid-Hollanders die het ultiem cult vinden om juist vak 010 te nemen.Marillion schreef:Tja, wie wil er dan ook in een vak zitten dat luistert naar de naam 010?
Wel jammer: vorig seizoen tegen Volendam in de beker kreeg ik voor 12,50 die plaatsen aangeboden. Een aardig brakke wedstrijd, verlenging, 1-2 achter in de verlenging zelfs, Viktor Fischer die nadat hij gewisseld was van de spanning niet meer in zo'n stoel wilde gaan zitten en vol zenuwen al zijn nagels eraf stond te bijten. De Boer die flink uit zijn plaat zal zijn gegaan tegen een aantal spelers. Daar had ik wel met mijn neus bovenop willen zitten.
Of in januari 2013 toen Koeman en de rest van de reservebank bij een 3-0 achterstand opeens een enorme lading door het dak heen gelekte sneeuw boven op hun dakpan kregen.

Dat die dug-out seats voor sommige mensen leuk zijn begrijp ik wel, alhoewel